Zemné a výkopové práce

Zoltrans spol. s.r.o.

Zemné a výkopové práce Kráľovský Chlmec

Firma Zoltrans s.r.o. Kráľovský Chlmec poskytuje služby ohľadom zemných výkopových prác, ďalej dovezie a prepravuje sypkých materiálov - štrk a piesok. Ďalej poskytuje prípravné práce pre stavbu a búracie práce resp. demolačné práce, manipulácia s ťažkými nákladmi prostredníctvom autožeriavom. V oblasti zemných výkopových prác poskytuje svoje služby od roku 2009. Zemné výkopové práce sa týkajú kopania žúmp, kopania pivníc, prípravy terénu pre stavebné práce, kopania rýh, kopania základov a búrania resp. demolácie starých objektov. Našim prvoradým cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitné a spoľahlivé služby za prijateľné ceny, stanovené dohodou. Poskytovanie poradenstva a obhliadok je samozrejmosťou. Práce realizujeme na základe požiadaviek zákazníka. Taktiež ponúkame k plnému využitiu našich služieb možnosť sprostredkovať nákladnú autodopravu s dovozom a odovozom stavebného materiálu a akýchkoľvek iných stavebných strojov. Podmienkou však zostáva využitie našich služieb.

Kráľovský Chlmec           Zoltrans

Karmox - zemné a výkopové práce

Zemne a vykopove prace

Firma Karmox ponúka svoje služby v okresoch Sobrance a Michalovce. Poskytuje služby: zemné a výkopové práce, demolačné práce, výkop základov, pivníc, prípojok, žumpu, úpravu terénu, zrovnávanie pozemkov.

Karmox zemné a výkopové práce

GEO WORK - Zemné a výkopové práce na východnom Slovensku

Zemné a výkopové práce GEOWORK

Geowork je firma na východnom Slovensku v okrese Trebišov ktorá vám ponúka výkopové, zemné a búracie práce, výkopy základov podľa projektu, realizácia prípojek na inžinierské siete - voda,  plyn, elektrina, kanalizácia. Úprava terénu podľa požiadaviek.  

GEOWORK

BUTACA - Zemné a výkopové práce na východnom Slovensku

Zemné a výkopové práce

Firma BUTACA na východnom Slovensku vám ponúka zemné, výkopové, terénne a búracie práce. Zemným a výkopovým prácam sa venujeme už niekoľko rokov. V našom portfóliu služieb nájdete zemné prace od najmenších až po rozsiahle stavby, zrovnávanie svahov, planírovanie, strhnutie terénov a orníc, zhrnutie zeminy, orníc, úpravu terénu, výkopy pre základy domov a budov, výkopy pre elektriku, kanalizáciu, vodu, plyn, demolačné práce a množstvo ďalších. Máme stroje, nákladné autá a techniku a preto vám vieme ponúknuť kompletný servis, profesionálnu a odbornú prácu.

BUTACA zemné a výkopové práce

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy