Zemné a výkopové práce

Zemné práce Berczik Štefan - Veľké Kapušany

zemnê práce Veľké Kapušany Michalovce

Firma sa zaoberá širokým spektrom zemných ,výkopových prác. S tým úzko späté sú aj búracie a demolačne práce, ktoré zabezpečuje vlastným mechanizmom.

Primárnym pôsobiskom je Michalovce a okolie, Veľké Kapušany. Služby neustále rozširujú podľa potrieb zákazníkov, aby boli vždy spokojní s dobre odvedenou prácou, ktorá je pre nich samozrejmosť. Nájsť službu šitú na mieru je pomerne zložité. Preto ak potrebujete vykonať inú prácu alebo máte ďalšie špecifické požiadavky, neváhajte kontaktovať firmu Berczik a oni Vám s radosťou pomôžu.

 Zemné práce

Zemné a výkopové práce Zoltrans spol. s.r.o.

Zemné a výkopové práce Kráľovský Chlmec Trebišov Michalovce

Firma Zoltrans s.r.o. Kráľovský Chlmec poskytuje služby ohľadom zemných výkopových prác, ďalej dovezie a prepravuje sypkých materiálov - štrk a piesok. Ďalej poskytuje prípravné práce pre stavbu a búracie práce resp. demolačné práce, manipulácia s ťažkými nákladmi prostredníctvom autožeriavom. V oblasti zemných výkopových prác poskytuje svoje služby od roku 2009. Zemné výkopové práce sa týkajú kopania žúmp, kopania pivníc, prípravy terénu pre stavebné práce, kopania rýh, kopania základov a búrania resp. demolácie starých objektov. Našim prvoradým cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitné a spoľahlivé služby za prijateľné ceny, stanovené dohodou. Poskytovanie poradenstva a obhliadok je samozrejmosťou. Práce realizujeme na základe požiadaviek zákazníka. Taktiež ponúkame k plnému využitiu našich služieb možnosť sprostredkovať nákladnú autodopravu s dovozom a odovozom stavebného materiálu a akýchkoľvek iných stavebných strojov. Podmienkou však zostáva využitie našich služieb.

Kráľovský Chlmec           Zoltrans

Karmox - zemné a výkopové práce

Zemne a vykopove prace

Firma Karmox ponúka svoje služby v okresoch Sobrance a Michalovce. Poskytuje služby: zemné a výkopové práce, demolačné práce, výkop základov, pivníc, prípojok, žumpu, úpravu terénu, zrovnávanie pozemkov.

Karmox zemné a výkopové práce

GEO WORK - Zemné a výkopové práce na východnom Slovensku

Zemné a výkopové práce GEOWORK

Geowork je firma na východnom Slovensku v okrese Trebišov ktorá vám ponúka výkopové, zemné a búracie práce, výkopy základov podľa projektu, realizácia prípojek na inžinierské siete - voda,  plyn, elektrina, kanalizácia. Úprava terénu podľa požiadaviek.  

GEOWORK

BUTACA - Zemné a výkopové práce na východnom Slovensku

Zemné a výkopové práce

Firma BUTACA na východnom Slovensku vám ponúka zemné, výkopové, terénne a búracie práce. Zemným a výkopovým prácam sa venujeme už niekoľko rokov. V našom portfóliu služieb nájdete zemné prace od najmenších až po rozsiahle stavby, zrovnávanie svahov, planírovanie, strhnutie terénov a orníc, zhrnutie zeminy, orníc, úpravu terénu, výkopy pre základy domov a budov, výkopy pre elektriku, kanalizáciu, vodu, plyn, demolačné práce a množstvo ďalších. Máme stroje, nákladné autá a techniku a preto vám vieme ponúknuť kompletný servis, profesionálnu a odbornú prácu.

BUTACA zemné a výkopové práce

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti