Výkup autovrakov-Kráľovský Chlmec

Výkup autovrakov, výkup pojazdných a nepojazdných áut Kráľovský Chlmec a okolie

výkup aut, výkup autovrakov Kráľovský Chlmec a okolie

Vykupujeme autovraky, vykupujeme staré vozidlá, havarované, pojazdné aj nepojazdné vozidlá. Nepredávame vozidlá, nie sme autobazár. Vykupujeme len kompletné vozidlá (kompletné vozidlo definuje zákon (č.79/2015 §60 ods.7) nasledovne: obsahuje motor, prevodovku, akumulátor, katalyzátor, nápravy a min 90% pôvodnej hmotnosti). Vykupujeme autovraky len od osôb, ktoré sú preukázateľne oprávnené s týmto autom nakladať (majiteľ vozidla zapísaný v technickom preukaze, alebo ním písomne splnomocnená osoba s úradne overeným podpisom). Vykupujeme autovraky všetkých značiek a kategórii bez ohľadu na platnosť STK/EK Výška výkupu je stanovovaná individuálne podľa viacerých parametrov ako napríklad : značka a typ auta, rok výroby, motorizácia, funkčnosť, či je havarované a podobne. Výkupná cena je vyplatená ihneď pri prevzatí vozidla.

Výkup starých vozidiel všetkých značiek

Výkup starých vozidiel ponúkame pre všetky značky, havarované aj nepojazdné automobily. Ak vlastníte staré, nepojazdné vozidlo, nemusíte ho nechať stáť na parkovisku. Naše šrotovisko vám pomôže zabezpečiť odvoz. Po prijatí ho bezplatne odhlásime tiež z národnej evidencie vozidiel.

Výkup autovrakov Kráľovský Chlmec,Čierna nad Tisou, Malé Trakany, Veľké Trakany, Malý Horeš, Veľký Horeš, Viničky, Streda nad Bodrogom, Slovenské Nové Mesto, Veľké Kapušany a okolie.

autovraky    vykup autovrakov Kralovsky Chlmec    vykup aut v hotovosti

 

 

 

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti