Upratovanie-Čierna nad Tisou

Upratovanie a upratovacie služby Čierna nad Tisou a okolie

upratovanie Čierna nad Tisou Bačka Boťany

V dnešnej uponáhľanej dobe iste oceníte ak máte kvalitne upratanú domácnosť, či firmu a vďaku tomu si môžete užívať viac voľného času. Zverte starostlivosť o svoju domácnosť, alebo firmu do rúk profesionálov. Zažite to čaro, keď sa večer vrátite z práce domov a všetko sa blýska čistotou a vy sa môžete namiesto upratovania naplno venovať svojej rodine, koníčkom, zábave. Vychádzame v ústrety všetkým vašim požiadavkám a sme pripravení splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky pri upratovaní na mieru. Spokojnosť našich zákazníkov je našim dlhoročným cieľom. A preto k vyhotoveniu každej zákazky pristupujeme tak, aby sme dosiahli maximálnu obojstrannú spokojnosť. Veríme, že práve tá sa premietne k opakovanej spolupráci kedykoľvek budete potrebovať.

AKÉ UPRATOVACIE SLUŽBY VYKONÁVAME ?

 • Pravidelné upratovanie
 • Generálne upratovanie
 • Jednorazové upratovanie
 • Predkolaudačné upratovanie
 • Upratovanie firiem a kancelárií
 • Upratovanie po nájomníkoch
 • Upratovanie po rekonštrukcií a remeselníkoch
 • Upratovanie domácností
 • Upratovanie na mieru
 • Komplexné upratovacie služby
 • Umývanie okien a výkladov
 • Vianočné upratovanie
 • Tepovanie kobercov a čalúneného nábytku

 

Môžete sa spoľahnúť na našu serióznosť, dôslednosť a diskrétnosť. Sme pripravení vám poskytnúť kvalitné služby podľa vašich požiadaviek. Kvalitu služieb garantujeme nielen dlhoročnými skúsenosťami s praxe, alej aj odbornou spôsobilosťou našich pracovníkov. Upratovacie práce vykonávame len s kvalitnými a overenými čistiacimi prostriedkami. Špecializujeme sa hlavne na menšie až stredné plochy. Popri upratovaní bytov vám ponúkame aj tepovanie a čistenie kobercov, čaluneného nábytku a čistenie kožených sedačiek. Upratovanie bytov, upratovanie domácností, upratovanie firiem vám prídeme upratať dvaja až traja pracovníci podľa rozsahu a náročnosti upratovacích prác. ( bežné upratovanie, alebo náročnejšie generálne upratovanie, prípadne upratovanie po remeselníkoch a pod. ) Ak vám pracovné povinosti neumožnia byť prítomný pri upratovaní vašej nehnuteľnosti, môžete nám zveriť kľúče a upratovanie prebehne bez vašej prítomnosti. Pred skončením upratovacích prác vás budeme kontaktovať, aby ste si prišli prevziať kľúče a skontolovať prácu, ktorú sme vykonali.

KDE VŠADE UPRATUJEME ?

Upratovacie služby na mieru pre vás zabezpečujeme v meste Čierna nad Tisou a v týchto lokalitách : upratovanie Kráľovský Chlmec, upratovanie Zatín, upratovanie Veľké Kapušany, upratovanie Leles, upratovanie Boľ, upratovanie Svätuše, upratovanie Rad.

upratovanie

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti