Stavebníctvo-Michalovce

Variant-Haus - poskladajte svoj dom

Stavebný systém Variant Haus

VARIANT-HAUS® (VHS) je stavebný systém na jednoduchú a rýchlu výstavbu nízkoenergetických, pasívnych a pevných domov s vynikajúcimi tepelnoizolačnými parametrami, a s príjemnou vnútornou klímou. Odolnosť voči mechanickej energií zaručuje jadro t.j. betónová výplň s oceľovou výstužou v izolačnom debnení, čo je základom výborných tepelných, akustických vlastností. Železo poskytuje podporu celej stavbe a vďaka nemu je stupeň protipožiarnej bezpečnosti týchto stavieb bezkonkurenčný. Kompletný systém prvkov VARIANT-HAUS® rieši všetky stavebné detaily (obvodové múry, vnútorné nosné priečky, preklady, spoje, tepelné mosty, predprípravu na vonkajšie žalúzie atď..,.Ide o novodobý systém tvárnic.

Systém VARIANT-HAUS® ponúka celý rad výhod: najširšiu variabilitu tvaroviek s najvyššou kvalitou, časovo rýchlu výstavbu hrubej stavby, nízka hmotnosť, napr. tvarovka N21 1ks / 1812 g, N23 1ks / 2924 g, jednoduchá manipulácia, úspora nákladov na prepravu, dom pri daných hrúbkach tvaroviek nie je potrebné zatepľovať, mimoriadne tepelnoizolačné a zvukové vlastnosti, nižšie požiadavky na spotrebu energie, až do 75 %, nižšie zaťaženie CO2, ochrana životného prostredia, rýchla stavba oplotenia, bazénov, rýchlosť  montáže, presnosť zabezpečujú z výroby vylisované zámky, montáž môže prebiehať a v zimnom období, nezávislosť od vplyvu počasia, rýchla pohodlná príprava pre rozvody vodoinštalačných a elektroinštalačných práce, úspora ďalších stavebných materiálov (lepidiel, omietok…) vysoká presnosť a rovinatosť, rýchlosť, presnosť a spoľahlivosť, výhodná cena a kvalita, úspora nákladov na celkovú stavbu až do 15 %, svojpomocná výstavba.

Poskladajte svoj dom    Polyform

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti