Stavebníctvo

SzB s.r.o. - betónové ploty a murárske práce Dunajská Streda

murárske práce Dunajská Streda

Sme firma SzB z Dunajskej Stredy a ponúkame vám stavebné služby pre vaše nehnuteľnosti. Od základných terénnych úprav, cez pokládku zámkovej dlažby, po výstavbu rodinných domov. Našou hlavnou činnosťou sú kvalitné betónové ploty. V našej ponuke nájdete nemalú variabilitu produktov, betónové ploty viacerých vzorov. Ak potrebujete pevný betónový, vzorovaný, obojstranný alebo murovaný plot, obráťte sa na nás. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme ponuku priamo pre vás.

murárske práce    stavebníctvo    predaj a montáž

Hires - stavebná činnosť Veľké Kapušany

stavebné práce Michalovce Trebišov Košice

Sme modernou stavebnou firmou na regionálnom stavebnom trhu. Vieme sa prispôsobiť, pružne a efektívne reagovať na výzvy, ktoré prináša vývoj spoločnosti a zmeny na stavebnom trhu. Neustály rozvoj a investície do nových technológií a do ľudského kapitálu nám prináša výhody v boji s konkurenciou. V súčasnosti firma zvyšuje počet kmeňových zamestnancov. Vlastníme moderné stavebné stroje, mechanizmy, nákladné a dodávkové vozidlá, aj malú stavebnú mechanizáciu.   
Prosperita firmy sa opiera o 3 piliere:
1.     Realizácia pozemných a jednoduchých inžinierskych stavieb
2.     Služby stavebnými strojmi, mechanizmami a nákladnými autami
3.     Búracie práce, recyklácia a zhodnocovanie stavebného odpadu
Realizujeme pozemné a jednoduché inžinierske stavby malého aj väčšieho rozsahu. Firma je schopná realizovať stavby ako generálny dodávateľ. Spolupracujeme s dodávateľmi stavebných materiálov a s poddodávateľmi rôznych profesií. Na veľkých stavebných projektoch sa zúčastňujeme ako poddodávateľ.
Našim hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom komplexné a kvalitné služby so zachovaním profesionality a korektnosti, ponúkať najlepší pomer kvality a ceny.
stavebná činnosť      HIRES       stavby na klúč    

Variant-Haus - polyform systém

Stavebný systém Variant Haus

VARIANT-HAUS® (VHS) je stavebný systém na jednoduchú a rýchlu výstavbu nízkoenergetických, pasívnych a pevných domov s vynikajúcimi tepelnoizolačnými parametrami, a s príjemnou vnútornou klímou. Odolnosť voči mechanickej energií zaručuje jadro t.j. betónová výplň s oceľovou výstužou v izolačnom debnení, čo je základom výborných tepelných, akustických vlastností. Železo poskytuje podporu celej stavbe a vďaka nemu je stupeň protipožiarnej bezpečnosti týchto stavieb bezkonkurenčný. Kompletný systém prvkov VARIANT-HAUS® rieši všetky stavebné detaily (obvodové múry, vnútorné nosné priečky, preklady, spoje, tepelné mosty, predprípravu na vonkajšie žalúzie atď..,.Ide o novodobý systém tvárnic.

Systém VARIANT-HAUS® ponúka celý rad výhod: najširšiu variabilitu tvaroviek s najvyššou kvalitou, časovo rýchlu výstavbu hrubej stavby, nízka hmotnosť, napr. tvarovka N21 1ks / 1812 g, N23 1ks / 2924 g, jednoduchá manipulácia, úspora nákladov na prepravu, dom pri daných hrúbkach tvaroviek nie je potrebné zatepľovať, mimoriadne tepelnoizolačné a zvukové vlastnosti, nižšie požiadavky na spotrebu energie, až do 75 %, nižšie zaťaženie CO2, ochrana životného prostredia, rýchla stavba oplotenia, bazénov, rýchlosť  montáže, presnosť zabezpečujú z výroby vylisované zámky, montáž môže prebiehať a v zimnom období, nezávislosť od vplyvu počasia, rýchla pohodlná príprava pre rozvody vodoinštalačných a elektroinštalačných práce, úspora ďalších stavebných materiálov (lepidiel, omietok…) vysoká presnosť a rovinatosť, rýchlosť, presnosť a spoľahlivosť, výhodná cena a kvalita, úspora nákladov na celkovú stavbu až do 15 %, svojpomocná výstavba.

Poskladajte svoj dom    Polyform

DŽATKO-JUNIOR - betónove ploty

Betónové ploty

BETÓNOVÉ PLOTY

Náš plotový betónový systém je určený na zhotovenie súvislého oplotenia. Oplotenie sa skladá z betónových plotových dosiek a stĺpikov, vyrábané liatím betónu do foriem a vibrovaním. Stĺpik a dielce oplotenia sú vystužené oceľovými prútmi. Oplotenie je jednoduché svojou montážou, nízkou nákladovosťou,  svojim vzhľadom a možnosťou použitia v rôznych typoch terénu. Nahrádza zložitejšie a nákladnejšie riešenia oplotení. Možnosť použitia pri zostavenia jednoduchej drobnej stavby ako sú: záhradné domčeky, garáže, oporné múriky, dekoračné stavby  pri malých rodinných bazénoch, deliace steny medzi jednotlivými časťami záhrady. Rozmery oplotenia sú prispôsobené tak, aby sa dali vyskladať rôzne výšky oplotenia od 125 do 250cm. Oplotenie je odolné proti poveternostným vplyvom s možnosťou náteru farbami. Možnosť využitia je aj ich kombinácia s kovovými a drevenými výplňami. Ich výhodou je bezúdržbovosť.

Betónové ploty    stavebné práce východ  betónové ploty východ

Cs.A.K. Stone - murárske práce - Čičarovce

murárske práce na Slovensku

Firma Cs.A.K Stone vám ponúka murárske práce, sadrokartónové práce, pokladacie a obkladacie práce, kuchynské linky a vstavané skrine, vnútorné rekonštrukčné práce domov a bytov.

Kontakt Cs.A.K Stone

Lajastav s.r.o. - Bačka

stavebne prace Lajastav

Firma na východnom Slovensku z obce Bačka Lajastav s.r.o. vám ponúka tesárske, klampiarske a murárske práce na profesionálnej úrovni. Ponúkajú vám komplexné riešenie strešných a doplnkových konštrukcií a taktiež opravy všetkých druhov striech. Dbajte na stabilitu a bezpečnosť konštrukcie svojej strechy a zverte tesárske práce do rúk firmy Lajastav. Postavíme vám tiež pergolu, terasu alebo balkón. Murárske práce všetkého druhu. Profesionálna realizácia ,a nápadivosť v stavebných prácach. Kvalitné murárske a maliarske práce,kompletné rekonštrukcie bytov a domov.

Striekaná PUR izolácia

Pur penova izolacia

Tepelná izolácia od spoľahlivej rodinnej firmy s dlhoročnými skúsenosťami. Top kvalita, moderné technológie. Izolácie zo striekanej peny sa v poslednom čase stali populárnymi kvôli rýchlosti realizácie. Ušetríte čas aj peniaze. Penová striekaná izolácia je nekompromisná metóda zateplenia vášho domova. Izolácia je tepelne a akusticky účinná, vzduchotesná a trvanlivá. Firma špecializuje predovšetkým na tepelnú izoláciu a hydroizoláciu polyuretánovou penou. Skúsenosti a použité materiály sú zárukou spokojnosti.

izolacia

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti