Prebíjanie odpadového potrubia

Vasodpady.sk

Prebíjanie odpadového potrubia

Potrebujete zmonitorovať potrubie? Neváhajte sa poradiť? Pretlaky pod cestu a chodníkom robime až do priemeru 250mm. Prebíjanie a prečistenie odpadových potrubí od WC, umývadiel, guličiek, pisoárov, daždových zvodov, monitoring. Realizujeme pomocou vysokotlakového vodného čerpadla umiestneného vo vozidle s nádržou. Tlakové čerpadlo je schopné generovať vodu pod regulovaným tlakom až do výšky niekoľko 100 atmosfér. Na čerpadlo je cez hydraulický bubon pripojená tlaková hadica s dĺžkou niekoľko desiatok metrov ukončená tryskou. Trysky sú vymeniteľné, s rôznym počtom otvorov, s rôznymi uhlami podľa profilu potrubí a druhu čisteného materiálu. Technické výhody tlakového čistenia kanalizácie Možnosť čistenia kanalizácie z vonkajšej šachty bez vstupu do domu. Minimálne riziko poškodenia potrubia. Veľká čistiaca sila a pružnosť. Možnosť použitia rôznych tlakových hlavíc, vrátane frézovacích. Možnosť jemného, postupného čistenia, veľmi špatných a starých odpadov a kanalizácií v rodinných domoch. 

PÔSOBÍME NA CELOM VÝCHODNOM SLOVENSKU

Typy objektov v ktorých poskytujeme naše služby: rodinné domy, bytové domy, reštaurácie, hotely, školské zariadenia, sociálne zariadenia, nebytové priestory. Košice, Prešov, Vranov n.T., Humenné, Bardejov, Michalovce, Poprad, Rožňava, Svidník, Snina, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová Ves, Sabinov, Stropkov, Trebišov, Sobrance, Revúca, Svit, Veľké Kapušany, Vysoké Tatry, Medzilaborce, Moldava n. Bodvou, Dobšiná, Kežmarok, Krompachy, Gelnica

Krtkovanie-frézovanie-monitoring       Vasodpady - Krtkovanie-frézovanie-monitoring        

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti