Elektroinštalácie

Elektroinštalačné práce - SN Elektromont

elektroinštalačné práce

Ponúkame pre Vás kompletné elektroinštalačné práce väčších aj menších rozsahov vrátane bleskozvodov. Vykonávame taktiež rekonštrukcie starých rozvodov v panelových a tehlových bytoch, domoch, obchodných priestoroch a podobne. Zaoberáme sa aj údržbou a odstraňovaním porúch na elektro zariadeniach. Máme dlhoročné odborné znalosti a skúsenosti v oblasti elektroinštalácií a vždy sa snažíme zákazníkovi pomôct a splniť jeho očakávania. Poskytujeme bezplatné obhliadky, odborné poradenstvo a technickú podporu. Elektroinštalačné práce pre Vás zabezpečujeme v mestách a obciach Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou, Veľké Kapušany, Malé Trakany, Veľké Trakany, Leles, Borša, Streda nad Bodrogom, Slovenské Nové Mesto, Malý Horeš, Veľký Horeš, okres Trebišov a okres Michalovce a na okolí. Na každú našu dokončenú prácu,vieme zabezpečiť aj revíznu správu.

elektromont    elektro prace    elektroinštalácia

 

 

 

Elektro - IN Elektroinštalačné práce

elektroinštalačné práce Trebišov Michalovce Košice

S dlhoročnými skúsenosťami nám môžete vždy dôverovať, že prácu urobíme dobre a včas. Každej práci venujeme veľkú pozornosť, aby sme zaistili, že naši zákazníci sú spokojní a bez nepríjemných opakujúcich sa problémov. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako vám môžeme pomôcť alebo chcete poslať svoju požiadavku, kontaktujte nás ešte dnes.

elektroinštalačné práce

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti