Autoservis

Autoservis Speed Cars Servis v obci Viničky

Autoservis Vinicky

SERVIS motorových vozidiel, Predaj autosúčiastok, PNEUSERVIS a predaj pneumatík, DIAGNOSTIKA vozidiel, Nastavenie GEOMETRIE, Plnenie KLIMATIZÁCIE a jej kontrola, Čistenie klimatizácie ozónom, Výmena a predaj čelných skiel , Výmena a predaj oleja v automatickej prevodovke, Výmena a predaj oleja a filtrov

Speed Cars Servis  autoservis Rudolf Domby  t         

RM AUTO - Autodiely a autoservis

      RM Auto Trebisov

Spoločnosť RM AUTO pôsobí v TREBIŠOVE od roku 2008, jej cieľom je zabezpečiť motoristom čo najkvalitnejšie služby za optimálnu cenu. Okrem klasických autodielov, ktoré sú potrebné pre bežnú údržbu vozidla (olej, filter, žiarovka, baterka) ponúkame zákaznikom aj môžnosť objednania množstva iných, menej dostupných autodielov za zľavnené ceny. Radi návštevníkom predajne poskytneme poradenstvo ako sa starať o svoje vozidlo, prípadne si návštevník može nechať diagnostikovať problém našim špecialistom v našom autoservise. Zákaznikom vieme ponúknuť okrem iných služieb aj profesionálnu montáž certifikovaných autofólií technológiou bez rozoberania skiel, či akejkoľvek časti interiéru vozidla.

RM Auto  trebisov  t

OL-MONT autoservis v meste Michalovce

Autoservis Michalovce

Zaznamenali ste poruchu na svojom motorovom vozidle a hľadáte spoľahlivý autoservis, ktorý Vám za prijateľné ceny a v krátkom čase opraví vozidlo a ušetrí tak Váš drahocenný čas? Zistenie závad, Diagnostika, Prehliadky motorových vozidiel, Dodávka náhradných dielov, Oprava mimo pracovnej doby, Zabezpečenie nových náhradných dielov + montáž, Mechanické práce, Rozvody, Spojky, Tlmiče, Podvozkové časti, Brzdy, Zváranie výfukov, Neváhajte a volajte v prípade akýchkoľvek otázok.

olmont autoservis   t

Rako car servis v meste Michalovce

Autoservis Michalovce - Rako car servis

Predaj ojazdených motorových vozidiel, náhradných dielov, príslušenstva, farieb a olejov. Údržba, oprava a servis motorových vozidiel.

Rako car servis   t

Jozef Balint - MB PNEU

Jozef Balint MB PNEU

Oprava a výmena pneumatík a predaj nových pneumatík, predaj, kontrola a presné meranie kvapalných zmesí do chladičov a ostrekovačov, ich doplnenie a výmena, oprava a výmena jednotlivých častí brzdového systému, mechanické opravy podvozkových častí, výmena tlmičov, výmena čapov, pružín a iné, predaj náhradných dielov na osobné motorové vozidlá.

MB pneu   Autoservis MB PNEU  t

M Autoservis - Martin Loch

M autoservis Nižný Hrabovec

Servisujeme osobné autá všetkých značiek s benzínovým aj dieselovým pohonom. Zameriavame sa hlavne na mechanické práce podvozkov a motorov.Pneuservis robíme pre osobné autá, dodávkové a SUV vozidlá. Vieme prezuť aj run-flatové a nízkoprofilové pneumatiky, na ktoré máme špeciálnu prezúvačku. Vyvážime aj kolesá bez stredovej diery. Ponúkame plnenie, diagnostiku, opravy vedení (trubky, hadice), drobné opravy kompresorov (napr.: výmena ložiska, remenice, elektromagnetickej spojsky), výmena vedení, kompresorov, snímača tlaku, chladiča, výparníka, expanzného ventilu. Hľadanie netesnosti systému vodíkom. Čistenie výparníka klimatizácie ozónom. Pripravíme vaše vozidlo na EK a STK. Pre stálych zákaznikov aj absolvujeme. Disponujeme multiznačkovou sériovou diagnostikou Texa a diagnostikou Vag pre vozidlá VW group (Audi, VW, Seat, Škoda) a paralelnou diagnostikou (osciloskopom).

autoservis Martin Loch   M autoservis  t

Autoservis Delta GP v obci Viničky

Delta GP autoservis Vinicky

Delta GP je autoservis, za účelom poskytovania prvotriedne služby v automobilovom priemysle, pod jednou strechou. Náš autoservis je Vám k dispozícií 5 dní v týždni - 12 hodín denne. Auto a pneuservis, geometria, opravy pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies, výmena oleja, predaj súčiastok motorových vozidiel. Keď hľadáte spoľahlivý autoservis s dobrými cenami, tak nám neváhajte zavolať. Objednajte sa so svojim problémom k nám.

Autoservis Vinicky    t

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy