Služby

Mastechnik Michalovce - predaj, prenájom a servis

Minibagre

Nenašli ste nikoho, žiadnu firmu na zemné a výkopové práce? Zapožičajte minibagre od nás. Nájdete nás v meste Michalovce. Zaoberáme sa predajom a aj prenajímaním stavebných strojov zn. Sunward. Predaj nových a jazdených strojov zn. Sunward - hotovosť - leasing - dlhodobý prenájom s následným odkúpením stroja. Prenájom strojov od jedného dňa. Denné nájomné - podľa dĺžky nájmu (čím dlhší nájom, tým nižšia cena denného nájmu). V prípade záujmu ponúkame aj služby zemné a výkopové práce.

Mastechnik Michalovce    Prenájom minibagre      Zemne a vykopove prace Michalovce

Striekaná PUR penová izolácia

Pur penova izolacia

Tepelná izolácia od spoľahlivej rodinnej firmy s dlhoročnými skúsenosťami. Top kvalita, moderné technológie. Izolácie zo striekanej peny sa v poslednom čase stali populárnymi kvôli rýchlosti realizácie. Ušetríte čas aj peniaze. Penová striekaná izolácia je nekompromisná metóda zateplenia vášho domova. Izolácia je tepelne a akusticky účinná, vzduchotesná a trvanlivá. Firma špecializuje predovšetkým na tepelnú izoláciu a hydroizoláciu polyuretánovou penou. Skúsenosti a použité materiály sú zárukou spokojnosti.

izolacia

Karmox - zemné a výkopové práce

Zemne a vykopove prace

Firma Karmox ponúka svoje služby v okresoch Sobrance a Michalovce. Poskytuje služby: zemné a výkopové práce, demolačné práce, výkop základov, pivníc, prípojok, žumpu, úpravu terénu, zrovnávanie pozemkov.

Karmox zemné a výkopové práce

Autolaky - miešanie farieb, plnenie autolakov do spreja

Miešanie farieb Michalovce

Potrebujete namiešať autolak na Vaše auto? Firmu Števo Novotný nájdete v meste Michalovce. Špecializujú sa na miešanie autolakov, a plnením autolakov do spreja. Miešanie farieb podľa čísla odtieňa alebo podľa typu a roku výroby. Ponúkajú profesionálny prístup a kvalitu. Hladké, metalické a perleťové farby, to všetko nájdete v obchode u Števa v meste Michalovce. Spreje sú vhodné na drobné opravy, dizajnovanie, pre profíkov ale aj pre amatérov.

 Rako Car    Autolaky     

Kamenné výrobky a dekorácie v meste Michalovce

Kavove dekoracie

Kamiso.sk vám ponúka kamenné výrobky a dekorácie. Kávové dekorácie sú EXKLUZÍVNOU voľbou, ak chcete potešiť všetkých, ktorí majú radi vôňu, chuť a účinky kávy. Každý kus je vyrobený ručne, prechádza niekoľkými procesmi, aby bol dokonalý. Kamenné výrobky-náhrobné:náhrobné dekorácie sú vyrobené ručne z mramorových kamienkov a epoxidovej živice. Sú JEDINEČNÝM doplnkom hrobu. Na web stránke kamiso.sk nájdete menšie, najpredávanejšie srdiečka, srdiečka s tabuľkou, na ktorú si môžete vybrať odkaz podľa svojho srdca, kríže, vázy, ale veľké srdcia, kde odkaz je vyskladaný zo svietiacich písmen. Ďalej vám ponúkajú svietiace doplnky, kamienkové kvetináče a rôzne dekorácie z kamena. 

www.kamiso.sk   kamenné výrobky Michalovce   náhrobné dekorácie    kamienkové dekorácie     

Top - Taxi Michalovce

Taxi Michalovce

Top taxi Michalovce

DŽATKO-JUNIOR - betónove ploty

Betónové ploty

BETÓNOVÉ PLOTY

Náš plotový betónový systém je určený na zhotovenie súvislého oplotenia. Oplotenie sa skladá z betónových plotových dosiek a stĺpikov, vyrábané liatím betónu do foriem a vibrovaním. Stĺpik a dielce oplotenia sú vystužené oceľovými prútmi. Oplotenie je jednoduché svojou montážou, nízkou nákladovosťou,  svojim vzhľadom a možnosťou použitia v rôznych typoch terénu. Nahrádza zložitejšie a nákladnejšie riešenia oplotení. Možnosť použitia pri zostavenia jednoduchej drobnej stavby ako sú: záhradné domčeky, garáže, oporné múriky, dekoračné stavby  pri malých rodinných bazénoch, deliace steny medzi jednotlivými časťami záhrady. Rozmery oplotenia sú prispôsobené tak, aby sa dali vyskladať rôzne výšky oplotenia od 125 do 250cm. Oplotenie je odolné proti poveternostným vplyvom s možnosťou náteru farbami. Možnosť využitia je aj ich kombinácia s kovovými a drevenými výplňami. Ich výhodou je bezúdržbovosť.

Betónové ploty    stavebné práce východ  betónové ploty východ

Anhydritové (sadrové) a cementové liate potery

Anhydritové liate potery

Firma ALAX s.r.o. sa zaoberá transportom betónu a čerpaním anhydritových (sadrových) a cementových liatych poterov.

Našou výhodou je, že disponujeme vlastnými autodomiešavačmi a čerpadlami a preto sa vieme prispôsobiť potrebám zákazníkov a nastaviť cenu. Nie sme závislí od ďalších externých dodávateľov. Cenu stanovíme na základe veľkosti plochy-m², hrúbky poteru a vzdialenosti stavby. Ak mate záujem o cenovú ponuku kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

Alax - anhydritový poter - cementový poter       Alax s.r.o.

Zmenáreň SOLID v meste Veľké Kapušany

zmenáreň v meste Veľké Kapušany

Zmenáreň SOLID v meste Veľké Kapušany v okrese Michalovce vám ponúka nákup a predaj valút v hotovosti za výhodné výmenné kurzy bez poplatku. Kurzy dohodou pri väčších sumách, možnosť telefonických objednávok. 

Zmenáreň     Veľké Kapušany

BUTACA - Zemné a výkopové práce na východnom Slovensku

Zemné a výkopové práce

Firma BUTACA na východnom Slovensku vám ponúka zemné, výkopové, terénne a búracie práce. Zemným a výkopovým prácam sa venujeme už niekoľko rokov. V našom portfóliu služieb nájdete zemné prace od najmenších až po rozsiahle stavby, zrovnávanie svahov, planírovanie, strhnutie terénov a orníc, zhrnutie zeminy, orníc, úpravu terénu, výkopy pre základy domov a budov, výkopy pre elektriku, kanalizáciu, vodu, plyn, demolačné práce a množstvo ďalších. Máme stroje, nákladné autá a techniku a preto vám vieme ponúknuť kompletný servis, profesionálnu a odbornú prácu.

BUTACA zemné a výkopové práce

Bodrog Taxi

Taxi Streda nad Bodrogom

Vynikáme kvalitou, odbornosťou, spoľahlivosťou. Slušné správanie našich vodičov a zvyšovanie kvality sú našou prioritou.

Taxi východné Slovensko

Zlatý Strapec v obci Viničky

Zlatý Strapec Viničky

Historická pivnica Zlatý Strapec je rodinné vinárstvo, ktoré sa venuje výrobe vína už po 3 generácie. Patrí k jednému z najstarších vinárstiev v oblasti. Poskytuje unikátny priestor na degustáciu vína, ktoré je vyrábané práve v tomto vinárstve. To všetko v stredovekej pivnici, kde zistíte históriu a technologické postupy, ktoré sa využívajú pri výrobe tokajských vín. Príďte ochutnať naše víno. Organizujeme ich celoročne a rezervácie je možné urobiť cez telefón alebo e-mailom. Naša vínna pivnica má kapacitu 20 a letný altánok 45 osôb, kde cez leto taktiež prebieha degustácia vín. Vinárstvo Zlatý Strapec nepatrí len k degustáciám, ale je to aj predajňa tokajských vín, kde si budete môcť zakúpiť naše produkty.  Priamo vo vinárstve sa nachádza naša predajňa tokajských vín, kde si zákazníci môžu zakúpiť odrodové sudové a fľaškové vína , tokajské výberové vína 3 až 6-putňové. V ponuke máme aj sortiment vín v rôznych darčekových baleniach.

Historická pivnica Zlatý Strapec    Viničky   Tokaj

Medicpro v meste Kráľovský Chlmec

medicpro Kralovsky Chlmec

Medicpro je prvá výdajňa v meste Kráľovský Chlmec, ktorá vám ponúka zdravotnícke potreby, pomôcky na lekársky poukaz, ortopedické pomôcky na mieru, poradenstvo, servis.

Medicpro      ortopedické pomôcky

NP Fuel - čerpacia stanica v meste Kráľovský Chlmec

čerpacia stanica Kráľovský Chlmec

Novootvorená čerpacia stanica v meste Kráľovský Chlmec ponúka premium palivo za dobré ceny. Každý deň na vás čaká usmiata obsluha. Otvorené každý deň počas 24 hodín. Okrem paliva tu nájdete aj kvapalinu do ostrekovačov ako aj vysávač. Čerpacia stanica NP fuel je schopné uspokojiť všetky potreby zákazníka čo sa týka dopravných prostriedkov, či už motocyklov, osobných automobilov, dodávok, nákladných automobilov a traktorov. Ak ste nestihli raňajky alebo len rýchlo potrebujete niečo do seba, zastavte sa na teplý hotdog, dajte si cafe. A keď vaše auto prosí o čistotu, tak jednoducho zastavte u nás. Sme vám k dispozícií, a čaká na vás naša bezdotyková autoumyvárka.

čerpacia stanica NP fuel   čerpacia stanica

GEO WORK - Zemné a výkopové práce

Zemné a výkopové práce GEOWORK

GEOWORK

Váradicars v meste Veľké Kapušany

autobazar Varadicars Velke Kapusany

Novootvorený autobazár Váradicars sa nachádza v meste Veľké Kapušany. Najlepšie jazdené autá na trhu to je autobazár Varadicars. Predaj ojazdených vozidiel po prvom majiteľovi. Dovoz vozidiel na objednávku s garantovaným počtom najazdených kilometrov. Výhodný autoleasing, autoúver. Nekupujte mačku vo vreci! Kupujte auto od Váradicars.

Autobazár Váradicars  Autobazár Váradicars    Kontakt

Renovácia starých striech

Renovacia strechy

Rozmýšlate nad renováciou starej alebo poškodenej strechy? My máme riešenie pre vás. Našou základnou zásadou je ponúkať nielen čo najlacnejšiu strechu, ale hlavne čo najkvalitnejšie odvedenú prácu. Ponúkame vám izoláciu a prekrytie striech bez demontáže starých krytín s alpskými bitumenovými pásmi tavením. Až 3x lacnejšie ako nová strecha, bez demontáže pôvodnej krytiny, záruka až 12 rokov. Šindle s efektom 3D kachlí, vynikajúca nepriepustnosť vody, nízka hmotnosť a vysoká životnosť. Výber novej strechy sprevádza spravidla porovnávanie niekoľkých cenových ponúk. My sa držíme zásady, že cenová ponuka by mala byť čo najpresnejšia a najrýchlejšia. Zavolajte nám, sme tu pre vás.

Renovácia starých striech

Cs.A.K - Stone v obci Čičarovce

zulove pomniky

Cs.A.K Stone s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na trhu s prírodným žulovým kameňom už viac ako 15 rokov. Jej hlavným predmetom činnosti je predaj výrobkov zo žulového kameňa a predaj cintorínskych doplnkov. Okrem toho Vám ponúkame možnosť gravírovania fotoportrétov, renovácie písma, a iné doplnkové služby podľa Vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je ponuka poradenskej činnosti a vypracovanie cenových ponúk. Stačí, ak si so sebou donesiete svoju predstavu, prípadne projekt a my Vám pomôžeme s realizáciou.

Pomníky Čičarovce

Lajastav s.r.o. - Tesárske, klampiarske a murárske práce

stavebne prace Lajastav

Firma na východnom Slovensku z obce Bačka Lajastav s.r.o. vám ponúka tesárske, klampiarske a murárske práce na profesionálnej úrovni. Ponúkajú vám komplexné riešenie strešných a doplnkových konštrukcií a taktiež opravy všetkých druhov striech. Dbajte na stabilitu a bezpečnosť konštrukcie svojej strechy a zverte tesárske práce do rúk firmy Lajastav. Postavíme vám tiež pergolu, terasu alebo balkón. Murárske práce všetkého druhu. Profesionálna realizácia ,a nápadivosť v stavebných prácach. Kvalitné murárske a maliarske práce,kompletné rekonštrukcie bytov a domov.

Ubytovanie u Aranky

ubytovanie Male Trakany

ubytovanie Malé Trakany

Krásne záhrady - záhradníctvo v meste Michalovce

Záhradníctvo Michalovce

Sme rodinné záhradníctvo s niekoľkoročnou tradíciou, nájdete nás v meste Michalovce. Zakladáme si na férovom a profesionálnom prístupe k našim zákazníkom. V našom obchode vám ponúkame bohatý výber kvalitných a zdravých rastlín za férové ceny. Rastliny pochádzajú z našej vlastnej ako aj zo zahraničnej produkcie. Veľmi radi vám dáme rady a tipy ako vytvoriť a starať sa o svoju záhradu. V našom záhradnom centre vám ponúkame: široký sortiment ovocných stromov a exotických rastlín, drobné ovocie,kvalitné ihličnaté a listnaté stromy, bonsaje, sklaničky, vodné rastliny, trvalky, letničky, bylinky, kvalitné pôdne substráty, mulčovacia kôra, textílie-tkané,netkané a tieniace, kamenivo a dlažba na záhradu a terasu, prírodné a umelé hnojivá a postreky, jazierka, fontány a záhradné konštrukcie, svetelná technika do záhrad a dekorácie. Venujeme sa tiež realizácii záhrad a poradenstvu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám môžeme ponúknuť krásne a praktické riešenie, šité na mieru vám a vašej záhrade. Ponúkame vám komplexné služby od vypracovania návrhu až po konečnú realizáciu. Naše služby zahŕňajú terénne úpravy, výsadbu zelene, realizácie chodníkov a oplotenia, kladenie trávnikových kobercov a výsev trávnika, inštaláciu závlahových systémov a vytvorenie jazierok. Do vašej záhrady môžeme tiež zabezpečiť záhradné konštrukcie, ohniská, fontány a svetelnú techniku. Zabezpečíme pre vás ošetrenie stromov či kríkov, ako aj revitalizáciu starých záhrad. Máme skúsenosti s malými aj väčšími záhradami a následné poradenstvo je samozrejmosťou.

Krásne záhrady     Krásne záhrady Michalovce    záhradkárske centrum

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy