Služby

Auto Shine - čistenie a tepovanie auta Streda nad Bodrogom

čistenie auta Kráľovský Chlmec

Čistenie interiéru auta, umývanie exteriéru auta, tepovanie auta v obci Streda nad Bodrogom vykonávame v areáli Auto Shine. Čistíme len osobné autá a SUV. Čistiace práce trvajú približne 3 hodiny v závislosti od znečistenia a veľkosti vozidla. Cestovať môžete okamžite po dokončení čistenia. Doba sušenia interiéru vozidla je individuálna záležitosť. Počítajte aspoň so štyrmi hodinami na slnku.Tepovanie áut odporúčajú odborníci dvakrát ročne, primárne na jar. Na čistenie interiéru auta je vhodné používať tepovač Kärcher s chémiou vyvinutou proti silne znečisteným materiálom. Tou je možné vytepovať všetky druhy sedačiek. Pri koženom interiéry je vhodné čistiť auto manuálne, za pomoci špeciálnej techniky. Objednajte sa a navštívte našu autoumývareň Auto Shine Streda nad Bodrogom ešte dnes.

auto shine     tepovanie auta Streda nad Bodrogom

 

 

Výroba a predaj CnC strojov - P.G. CnC STUDIO

vyroba cnc strojov

Máme dlhoročné skúsenosti z výrobou CNC strojov, do dnešného dňa sme vyrobili niekoľko stoviek strojov, ktoré spoľahlivo pracujú nielen v rôznych kútoch Slovenska, ale aj za hranicami. Našich spokojných zákazníkov nerobí iba otázka spoľahlivosti a funkčnosti, ale aj kvalitný servis a poradenstvo, ktoré je samozrejmosťou. Pravidelná komunikácia s našimi zákazníkmi nám poskytuje množstvo informácii ktoré okamžite uplatňujeme vo výrobe v podobe mnohých vylepšení.Ponúkame dlhoročné skúsenosti s výrobou CNC strojov, ktoré dokážu nahradiť lupienkovú pílku, vrtačku prípadne ručnú rezačku polystyrénu.

  • Výroba CNC strojov
  •  
  • Výroba produktov pomocou CNC strojov
  •  
  • A mnoho ďalšieho

predaj cnc     cnc stroje    pgcnc

 

Certeza Company s.r.o. - expert na odškodnenie po dopravných nehodách

Odškodnenie,poistenie

Nahláste škodovú udalosť a všetko ostatné nechajte na nás. V Certeze máme tím odborníkov v oblasti odškodnenia s mnohoročnými skúsenosťami na Slovensku aj v zahraničí. Postaráme sa o rýchle a výhodné odškodnenie. Špecializujeme sa na odškodnenie pri dopravnej nehode doma i mimo hraníc Slovenska, odškodnenie pri miernych aj závažných pracovných úrazoch a odborné poradenstvo. Môžete sa na nás spoľahnúť v oblastiach, ktoré vyžadujú odborný zásah. Poistné udalosti vyplácame už do 48 hodín.

certeza    dopravná nehoda   odškodenie od poisťovne    škodová udalosť

Attila Hires - stavebná činnosť Veľké Kapušany

stavebné práce Veľké Kapušany

Sme modernou stavebnou firmou na regionálnom stavebnom trhu. Vieme sa prispôsobiť, pružne a efektívne reagovať na výzvy, ktoré prináša vývoj spoločnosti a zmeny na stavebnom trhu. Neustály rozvoj a investície do nových technológií a do ľudského kapitálu nám prináša výhody v boji s konkurenciou. V súčasnosti firma zvyšuje počet kmeňových zamestnancov. Vlastníme moderné stavebné stroje, mechanizmy, nákladné a dodávkové vozidlá, aj malú stavebnú mechanizáciu.   
Prosperita firmy sa opiera o 3 piliere:
1.     Realizácia pozemných a jednoduchých inžinierskych stavieb
2.     Služby stavebnými strojmi, mechanizmami a nákladnými autami
3.     Búracie práce, recyklácia a zhodnocovanie stavebného odpadu
Realizujeme pozemné a jednoduché inžinierske stavby malého aj väčšieho rozsahu. Firma je schopná realizovať stavby ako generálny dodávateľ. Spolupracujeme s dodávateľmi stavebných materiálov a s poddodávateľmi rôznych profesií. Na veľkých stavebných projektoch sa zúčastňujeme ako poddodávateľ.
Našim hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom komplexné a kvalitné služby so zachovaním profesionality a korektnosti, ponúkať najlepší pomer kvality a ceny.
stavebná činnosť      HIRES       stavby na klúč    

Garážové brány - Brány Benedek

garážové brány Trebišov, Michalovce, Košice

Kvalitné Garážové brány na mieru s dovozom a montážou za najlepšie ceny. Bránové pohony v mnohých vyhotoveniach. U firmy Brány Benedek nájdete všetko podľa vášho želania. Ponúkame sekčné garážové brány, rolovacie brány, priemyselné  garážové brány, rolovacie mreže, vonkajšie žalúzie, vonkajšie rolety, krídlové brány, posuvné brány, pvc lamelové clony. Spoľahlivý dodávateľ garážových brán. Cenová ponuka online alebo do 24 hodín e-mailom. Firma Brány Benedek s.r.o. je partnerom, distribútorom a servisnou firmou značiek:
KRISPOL - garážové brány, KRUŽIK - garážové brány, KEY a CAME - pohony pre vchodové brány. 

sekčné garážové brány   plastové okná    garážové brány na mieru

Betónové ploty - predaj a montáž betónových plotov

Slovenske betonove ploty

Sme firma zaoberajúca sa predajom a montážou betónových plotov. Betónové ploty máme v rôznych vzoroch a výškových prevedeniach, ktoré si môžete vybrať. Ku každému zákazníkovi máme férový prístup a seriózne jednanie, čo dokazujú tiež kladné referencie od našich zákazníkov.

Betonove ploty   betonove oplotenie    Betonove oplotenie       Slovenské betonové ploty

Čistenie kanalizácie a potrubia - Vyčistíme Východ

čistenie kanalizácie Prešov, Bardejov, Poprad

Kvalitné čistenie a krtkovanie veľmi znečistených a starých odpadov a kanalizácií bez použitia chemických látok.Prebíjanie a vysokotlakové čistenie (krtkovanie) kanalizácií v domácnosti a čistenie v priemyselných objektch. Poskytujeme lacnejšiu, rýchlejšiu a efektívnejšiu alternatívu obnovenia celého kanalizačného systému dôkladným čistením kanalizácie (príp. kamerovým zmonitorovaním), ako časovo rozsiahlu a finančne nákladnú výmenu starého potrubia za nové potrubie.

čistenie     krtkovanie    kanalizačný systém

Výroba cestovín - Trója cestoviny

cestoviny Trebišov Michalovce Košice

Cestovináreň TRÓJA, ktorá sa nachádza v malom obci Biel, neďaleko od mesta Kráľovský Chlmec vznikla v roku 1991. Od tej doby vyrábá cestoviny rôzneho druhu a ponúka maloobchodný a veľkoobchodný predaj. V ponuke nájdete 6 až 8 vaječné cestoviny rôzneho druhu, ktoré vyrábajú zo suroviny od popredných dodávateľov.

cestoviny    výroba cestovín

Zrkadlá na mieru - zrkadlá Fábián

Zrkadlá na mieru Michalovce, Košice, Bratislava

Máte svoju vysnívanú predstavu a chcete dokonalý domov, dokonalú kúpeľňu a dokonalé zrkadlo? Zabezpečíme Vám nielen zrkadlo na mieru, jeho výrobu, ale aj bezpečnú vlastnú dopravu a bezchybnú montáž.Samotná výroba trvá zvyčajne 1-3 týždne podľa náročnosti diela.Vyrobíme a namontujeme zrkadlo na mieru, aj v atypických tvaroch. Vyrobíme vám aj nadrozmerné a atypické tvary. Dokážeme vytvoriť doslova čokoľvek. Vyrábame pre Vás zrkadlá, najčastejšie do kúpeľne, ale vždy na mieru už vyše 26 rokov. Pomôžeme Vám s návrhom, alebo nám môžete poslať vizualizáciu od architekta a postaráme sa nielen o výrobu, ale aj o bezpečnú dopravu a čistú montáž.

zrkadlo     zrkadlo s led osvetlenim    zrkadla Fabian

Ubytovanie na súkromí - Košice

ubytovanie Kosice

Ubytovanie na sukromí sa nachádza v obci Ploské blízko Košíc. Ideálne ubytovanie v okolí Košíc pre ľudí cestujúcich za prácou. Parkovanie priamo v objekte. Vlastná kúpeľňa, Wifi, LCD TV, chladnička a terasa. Možnosť prenajať celý dom až pre 16 ľudí. Zarezervujte si ubytovanie ešte dnes!

ubytovanie    ubytovanie Presov

Striekaná pur izolácia - Kibo PUR

Striekaná izolácia Michalovce, Košice

PUR izolácia rodinných a bytových domov, priemyselných hál a poľnohospodárskych budov. NOVÁ REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA ZATEPLENIA pomocou striekanej PUR peny.Objednajte si bezplatnú cenovú ponuku. Najúčinnejšia izolácia budov. Skontrolujte. Zatepľovanie obytných budov, priemyselných hál. Pozrite si našu ponuku! Odborné poradenstvo. Inovatívna technológia. Bezpečnosť a odolnosť. Striekaná penová izolácia ponúka v súčasnosti najefektívnejší spôsob tepelnej izolácie. Žiadny negatívny vplyv na zdravie. Najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti. Top zvuková izolácia, najdlhšia životnosť. Typy: Mäkká pena, Tvrdá pena, Hydroizolácie.

Pur penová izolácia

Tony Expres - vývoz žúmp, likvidácia odpadov

Likvidácia odpadov

Ponúkame cenovo bezkonkurenčný vývoz žumpy, septiku a odpadových vôd v regióne. Disponujeme vlastným vozidlom s veľkou nádržou a výkonnou pumpou. Vďaka malým rozmerom a obratnosti nášho vozidla sa dostaneme aj do malých dvorov. Celý proces prebieha na profesionálnej úrovni so zameraním na vašu spokojnosť. Naše stroje sú vybavené kompletným príslušenstvom a v 100% technickom stave. Kolektív našich strojníkov s dlhoročnými skúsenosťami poskytne kvalitné služby. Náš moderný vozový park je pripravený pre každú situáciu - VÝVOZ ŽÚMP. Môžete sa spoľahnúť na profesionálny prístup.

vývoz žúmp     Prešov   služby

Royal Garden - záhradníctvo

Záhradníctvo Košice

ROYAL GARDEN NA BARČIANSKEJ ULICI V KOŠICIACH, KDE NA VÁS ČAKÁ BOHATÁ PONUKA VŠETKÉHO POTREBNÉHO PRE VAŠU ZÁHRADU! MÔŽETE SI VYBERAŤ ZO ŠIROKÉHO SORTIMENTU OKRASNÝCH AJ ÚŽITKOVÝCH RASTLÍN, PRÍPRAVKOV NA ICH OCHRANU, SUBSTRÁTOV, HNOJÍV, POMÔCOK NA PESTOVANIE I STAROSTLIVOSŤ O VAŠU ZELEŇ. Máme to najlepšie pre Vašu záhradu v každom ročnom období! Hneď ako na jar povolia mrazy, nájdete u nás množstvo osív, cibuliek a sadeníc kvetín, byliniek i zeleniny, spolu s príslušenstvom pre výsev a výsadbu. Samozrejmosťou je sezóna ovocných stromov tradičných i netradičných druhov. Keď príde leto, naša predajňa rozkvitá tými najkrajšími letničkami a trvalkami, z ktorých si vyberie naozaj každý. Jeseň znova patrí najmä výsadbe ovocných stromov a cibuliek okrasných kvetín. Taktiež u nás nájdete pestrý dušičkový sortiment. Na konci roku prichádzajú Vianoce. Tú pravú atmosféru vytvárajú živé stromčeky, ligotavé ozdoby a teplé svetlo sviečok. To všetko na jednom mieste - u nás.

záhradníctvo    Košice    Royal Garden

Autoškola Tymczak s dlhoročnou tradíciou v Košiciach

autoškola Košice

Autoškola v Košiciach TYMCZAK má dlhoročnú tradíciu. Vznikla ako úplne prvá autoškola v Košiciach v roku 1990. Je známa svojou kvalitou výučby, úspešnosťou prípravy a hlavne priateľským prístupom k svojím študentom. U nás sa nestretnete s agresivitou a netoleranciou k žiakom. Garantujeme Vám maximálnu spokojnosť. U nás získate vodičský kurz skupiny B, pričom automaticky dostávate aj B1 a AM.  Dbáme na poctivosť prípravy študentov v priateľskej atmosfére.

autoškola Tymczak     Tymczak Košice    autoškola

Dekarbonizácia motorov - Decarboke

dekarbonizacia motorov

Čistenie vnútra motora, odkarbónovanie, alebo najčastejšie používaný výraz dekarbonizácia, je odstránenie uhlíkového nánosu z vnútorných komponentov motora. Najkritickejšie a najviac znečistené bývajú nasledujúce komponenty: EGR ventil, systém nasávania vzduchu, turbo, ventily, sedlá ventilov, spaľovacia komora, piesty. Väčšina majiteľov áut má žiaľ skúsenosti s riešením problémov s EGR, turbom, DPF filtrom, zvýšenou spotrebou, zvýšenou dymivosťou a značne zníženým výkonom. Tomu by sa dalo predchádzať, alebo minimálne oddialiť nákladnú opravu, práve dekarbonizáciou.

Košice       Dekarbonizácia

Servis elektroniky v Kráľovskom Chlmci vám zabezpečí firma Eldati

servis Kralovsky Chlmec

Firma Eldati v  Kráľovskom Chlmci vám ponúka opravu elektroniky. Pokazil sa vám televízny prijímač (TV), rádio, zosilňovač, audio-video prehrávač alebo iné elektronické zariadenie? Opravujú a servisujú elektroniku rôzneho druhu. Servis elektroniky nájdete na Hlavnej ulici v meste Kráľovský Chlmec v okrese Trebišov.

servis elektroniky    Eldati

Mastechnik Michalovce - predaj, prenájom a servis

Minibagre

Nenašli ste nikoho, žiadnu firmu na zemné a výkopové práce? Zapožičajte minibagre od nás. Nájdete nás v meste Michalovce. Zaoberáme sa predajom a aj prenajímaním stavebných strojov zn. Sunward. Predaj nových a jazdených strojov zn. Sunward - hotovosť - leasing - dlhodobý prenájom s následným odkúpením stroja. Prenájom strojov od jedného dňa. Denné nájomné - podľa dĺžky nájmu (čím dlhší nájom, tým nižšia cena denného nájmu). V prípade záujmu ponúkame aj služby zemné a výkopové práce.

Mastechnik Michalovce    Prenájom minibagre      Zemne a vykopove prace Michalovce

Karmox - zemné a výkopové práce

Zemne a vykopove prace

Firma Karmox ponúka svoje služby v okresoch Sobrance a Michalovce. Poskytuje služby: zemné a výkopové práce, demolačné práce, výkop základov, pivníc, prípojok, žumpu, úpravu terénu, zrovnávanie pozemkov.

Karmox zemné a výkopové práce

Striekaná PUR penová izolácia

Pur penova izolacia

Tepelná izolácia od spoľahlivej rodinnej firmy s dlhoročnými skúsenosťami. Top kvalita, moderné technológie. Izolácie zo striekanej peny sa v poslednom čase stali populárnymi kvôli rýchlosti realizácie. Ušetríte čas aj peniaze. Penová striekaná izolácia je nekompromisná metóda zateplenia vášho domova. Izolácia je tepelne a akusticky účinná, vzduchotesná a trvanlivá. Firma špecializuje predovšetkým na tepelnú izoláciu a hydroizoláciu polyuretánovou penou. Skúsenosti a použité materiály sú zárukou spokojnosti.

izolacia

Top - Taxi Michalovce

Taxi Michalovce

Top taxi Michalovce

Anhydritové (sadrové) a cementové liate potery

Anhydritové liate potery

Firma ALAX s.r.o. sa zaoberá transportom betónu a čerpaním anhydritových (sadrových) a cementových liatych poterov.

Našou výhodou je, že disponujeme vlastnými autodomiešavačmi a čerpadlami a preto sa vieme prispôsobiť potrebám zákazníkov a nastaviť cenu. Nie sme závislí od ďalších externých dodávateľov. Cenu stanovíme na základe veľkosti plochy-m², hrúbky poteru a vzdialenosti stavby. Ak mate záujem o cenovú ponuku kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

Alax - anhydritový poter - cementový poter       Alax s.r.o.

DŽATKO-JUNIOR - betónove ploty

Betónové ploty

BETÓNOVÉ PLOTY

Náš plotový betónový systém je určený na zhotovenie súvislého oplotenia. Oplotenie sa skladá z betónových plotových dosiek a stĺpikov, vyrábané liatím betónu do foriem a vibrovaním. Stĺpik a dielce oplotenia sú vystužené oceľovými prútmi. Oplotenie je jednoduché svojou montážou, nízkou nákladovosťou,  svojim vzhľadom a možnosťou použitia v rôznych typoch terénu. Nahrádza zložitejšie a nákladnejšie riešenia oplotení. Možnosť použitia pri zostavenia jednoduchej drobnej stavby ako sú: záhradné domčeky, garáže, oporné múriky, dekoračné stavby  pri malých rodinných bazénoch, deliace steny medzi jednotlivými časťami záhrady. Rozmery oplotenia sú prispôsobené tak, aby sa dali vyskladať rôzne výšky oplotenia od 125 do 250cm. Oplotenie je odolné proti poveternostným vplyvom s možnosťou náteru farbami. Možnosť využitia je aj ich kombinácia s kovovými a drevenými výplňami. Ich výhodou je bezúdržbovosť.

Betónové ploty    stavebné práce východ  betónové ploty východ

BUTACA - Zemné a výkopové práce na východnom Slovensku

Zemné a výkopové práce

Firma BUTACA na východnom Slovensku vám ponúka zemné, výkopové, terénne a búracie práce. Zemným a výkopovým prácam sa venujeme už niekoľko rokov. V našom portfóliu služieb nájdete zemné prace od najmenších až po rozsiahle stavby, zrovnávanie svahov, planírovanie, strhnutie terénov a orníc, zhrnutie zeminy, orníc, úpravu terénu, výkopy pre základy domov a budov, výkopy pre elektriku, kanalizáciu, vodu, plyn, demolačné práce a množstvo ďalších. Máme stroje, nákladné autá a techniku a preto vám vieme ponúknuť kompletný servis, profesionálnu a odbornú prácu.

BUTACA zemné a výkopové práce

Zmenáreň SOLID v meste Veľké Kapušany

zmenáreň v meste Veľké Kapušany

Zmenáreň SOLID v meste Veľké Kapušany v okrese Michalovce vám ponúka nákup a predaj valút v hotovosti za výhodné výmenné kurzy bez poplatku. Kurzy dohodou pri väčších sumách, možnosť telefonických objednávok. 

Zmenáreň     Veľké Kapušany

Bodrog Taxi

Taxi Streda nad Bodrogom

Vynikáme kvalitou, odbornosťou, spoľahlivosťou. Slušné správanie našich vodičov a zvyšovanie kvality sú našou prioritou.

Taxi východné Slovensko

Zlatý Strapec v obci Viničky

Zlatý Strapec Viničky

Historická pivnica Zlatý Strapec je rodinné vinárstvo, ktoré sa venuje výrobe vína už po 3 generácie. Patrí k jednému z najstarších vinárstiev v oblasti. Poskytuje unikátny priestor na degustáciu vína, ktoré je vyrábané práve v tomto vinárstve. To všetko v stredovekej pivnici, kde zistíte históriu a technologické postupy, ktoré sa využívajú pri výrobe tokajských vín. Príďte ochutnať naše víno. Organizujeme ich celoročne a rezervácie je možné urobiť cez telefón alebo e-mailom. Naša vínna pivnica má kapacitu 20 a letný altánok 45 osôb, kde cez leto taktiež prebieha degustácia vín. Vinárstvo Zlatý Strapec nepatrí len k degustáciám, ale je to aj predajňa tokajských vín, kde si budete môcť zakúpiť naše produkty.  Priamo vo vinárstve sa nachádza naša predajňa tokajských vín, kde si zákazníci môžu zakúpiť odrodové sudové a fľaškové vína , tokajské výberové vína 3 až 6-putňové. V ponuke máme aj sortiment vín v rôznych darčekových baleniach.

Historická pivnica Zlatý Strapec    Viničky   Tokaj

GEO WORK - Zemné a výkopové práce

Zemné a výkopové práce GEOWORK

GEOWORK

Váradicars v meste Veľké Kapušany

autobazar Varadicars Velke Kapusany

Novootvorený autobazár Váradicars sa nachádza v meste Veľké Kapušany. Najlepšie jazdené autá na trhu to je autobazár Varadicars. Predaj ojazdených vozidiel po prvom majiteľovi. Dovoz vozidiel na objednávku s garantovaným počtom najazdených kilometrov. Výhodný autoleasing, autoúver. Nekupujte mačku vo vreci! Kupujte auto od Váradicars.

Autobazár Váradicars  Autobazár Váradicars    Kontakt

Renovácia starých striech

Renovacia strechy

Rozmýšlate nad renováciou starej alebo poškodenej strechy? My máme riešenie pre vás. Našou základnou zásadou je ponúkať nielen čo najlacnejšiu strechu, ale hlavne čo najkvalitnejšie odvedenú prácu. Ponúkame vám izoláciu a prekrytie striech bez demontáže starých krytín s alpskými bitumenovými pásmi tavením. Až 3x lacnejšie ako nová strecha, bez demontáže pôvodnej krytiny, záruka až 12 rokov. Šindle s efektom 3D kachlí, vynikajúca nepriepustnosť vody, nízka hmotnosť a vysoká životnosť. Výber novej strechy sprevádza spravidla porovnávanie niekoľkých cenových ponúk. My sa držíme zásady, že cenová ponuka by mala byť čo najpresnejšia a najrýchlejšia. Zavolajte nám, sme tu pre vás.

Renovácia starých striech

Cs.A.K - Stone v obci Čičarovce

zulove pomniky

Cs.A.K Stone s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na trhu s prírodným žulovým kameňom už viac ako 15 rokov. Jej hlavným predmetom činnosti je predaj výrobkov zo žulového kameňa a predaj cintorínskych doplnkov. Okrem toho Vám ponúkame možnosť gravírovania fotoportrétov, renovácie písma, a iné doplnkové služby podľa Vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je ponuka poradenskej činnosti a vypracovanie cenových ponúk. Stačí, ak si so sebou donesiete svoju predstavu, prípadne projekt a my Vám pomôžeme s realizáciou.

Pomníky Čičarovce

Lajastav s.r.o. - Tesárske, klampiarske a murárske práce

stavebne prace Lajastav

Firma na východnom Slovensku z obce Bačka Lajastav s.r.o. vám ponúka tesárske, klampiarske a murárske práce na profesionálnej úrovni. Ponúkajú vám komplexné riešenie strešných a doplnkových konštrukcií a taktiež opravy všetkých druhov striech. Dbajte na stabilitu a bezpečnosť konštrukcie svojej strechy a zverte tesárske práce do rúk firmy Lajastav. Postavíme vám tiež pergolu, terasu alebo balkón. Murárske práce všetkého druhu. Profesionálna realizácia ,a nápadivosť v stavebných prácach. Kvalitné murárske a maliarske práce,kompletné rekonštrukcie bytov a domov.

Ubytovanie u Aranky

ubytovanie Male Trakany

ubytovanie Malé Trakany

Krásne záhrady - záhradníctvo v meste Michalovce

Záhradníctvo Michalovce

Sme rodinné záhradníctvo s niekoľkoročnou tradíciou, nájdete nás v meste Michalovce. Zakladáme si na férovom a profesionálnom prístupe k našim zákazníkom. V našom obchode vám ponúkame bohatý výber kvalitných a zdravých rastlín za férové ceny. Rastliny pochádzajú z našej vlastnej ako aj zo zahraničnej produkcie. Veľmi radi vám dáme rady a tipy ako vytvoriť a starať sa o svoju záhradu. V našom záhradnom centre vám ponúkame: široký sortiment ovocných stromov a exotických rastlín, drobné ovocie,kvalitné ihličnaté a listnaté stromy, bonsaje, sklaničky, vodné rastliny, trvalky, letničky, bylinky, kvalitné pôdne substráty, mulčovacia kôra, textílie-tkané,netkané a tieniace, kamenivo a dlažba na záhradu a terasu, prírodné a umelé hnojivá a postreky, jazierka, fontány a záhradné konštrukcie, svetelná technika do záhrad a dekorácie. Venujeme sa tiež realizácii záhrad a poradenstvu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám môžeme ponúknuť krásne a praktické riešenie, šité na mieru vám a vašej záhrade. Ponúkame vám komplexné služby od vypracovania návrhu až po konečnú realizáciu. Naše služby zahŕňajú terénne úpravy, výsadbu zelene, realizácie chodníkov a oplotenia, kladenie trávnikových kobercov a výsev trávnika, inštaláciu závlahových systémov a vytvorenie jazierok. Do vašej záhrady môžeme tiež zabezpečiť záhradné konštrukcie, ohniská, fontány a svetelnú techniku. Zabezpečíme pre vás ošetrenie stromov či kríkov, ako aj revitalizáciu starých záhrad. Máme skúsenosti s malými aj väčšími záhradami a následné poradenstvo je samozrejmosťou.

Krásne záhrady     Krásne záhrady Michalovce    záhradkárske centrum

Servis záhradnej techniky - Michalovce

Záhradná technika Michalovce

Predaj a servis záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej techniky: kosačky,píly,kultivátory,krovinorezy, motorové píly. Náhradné diely a servis vám zabezpečí firma Rapas v meste Michalovce. Aby vaše stroje fungovali bezproblémov, odporúčame vám navštíviť predajňu na Zemplínskej v Michalovciach, kde nájdete predaj a servis záhradnej a lesnej techniky pod jednou strechou. Záručný a pozáručný servis, profesionalita a odborný servis. To je krédom firmy Rapas, ktorá bola založená v roku 2015 ako rodinná firma. Komplexné služby a prijatelné ceny, vďaka ktorým vedia pomôcť domácim hobby majstrám ale aj pre profesionálov.

Rapas   Záhradná technika Michalovce   Predaj záhradnej techniky     servis záhradnej techniky Michalovce

 

Góvinda - indická reštaurácia

Indická reštaurácia

Nekonečná paleta farieb a vôní, tajomné a výnimočné chute sú srdcovou záležitosťou reštaurácie Góvinda. Nájdete ich v meste Košice na Hlavnej ulici 102. Miesto, kde si môžete úžasne oddýchnuť pri jedle, ktoré je čisto vegetariánske, ľahko stráviteľné a je určené pre nás všetkých. Rôznorodé množstvo variácii omáčok a ryže obohatené indickými koreninami, čerstvé šaláty a ľahké snack-y sa nakladajú na špeciálny tanier. Nechýbajú ani lahodné dezerty a tradičné indické nápoje. Každý si tu nájde to svoje, či už je vegetarián, alebo nie. Jedlá sú vyrábané len z kvalitných čerstvých surovín a ingrediencií.

Govinda    vegetariánska      vegánska

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti