Obchody a veľkoobchod

Stavebniny - Veľké Kapušany

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj stavebnín a stavebného materiálu. Odborné poradenstvo v oblasti stavebníctva na Staničnej 1 vo Veľkých Kapušanochstavebniny Velke Kapusany, Kralovsky Chlmec

Našu spoločnosť Boloni s.r.o. nájdete na Staničnej ulici 1, Veľké Kapušany pod pôvodným názvom BOLONI s.r.o. Práve tu sme kúpily pozemok, na ktorom pôvodne rástlo obilie a v priebehu polroka sme vybudovali veľmi skromné stavebniny, ktoré naplno zamestnávali 2 ľudí – mňa a moju manželku, ktorá je dodnes nie len mojou oporou, no aj oporou našich stavebnín.Poctivá denná práca a profesionálny prístup k Vám, našim zákazníkom, zabezpečili rozvoj spoločnosti a v roku 2012 nám umožnili odkúpiť aj vedľajší pozemok, na ktorom dodnes stoja naše skladové priestory. Koncom roku 2013 sme spoločnými silami otvorili ďalšiu – našu druhú pobočku v obci PAvlovce nad Uhom, čo pre spoločnosť a naše služby pre zákazníkov znamenalo veľký posun vpred. V roku 2014 sme ako Boloni s.r.o. vstúpili do SOAS – Slovenskej obchodnej aliancie stavebnín, čo potvrdzuje poctivý prístup a prínos pre našich zákazníkov. Aktuálne ako spoločnosť zamestnávame 15 zamestnancov a predovšetkým skvelých ľudí, pričom v roku 2019 sme svoje služby rozšírili o kúpeľňové a interiérové štúdio. Toto štúdio je rozšírené o sortiment ako sú obklady a dlažby, podlahy, interiérové dvere či sanita. V súčasnosti si ako spoločnosť Boloni  stavebniny držíme svojich verných zákazníkov najmä svojim ľudským a individuálnym prístupom a poctivou prácou.

Sortiment:

  • Stavebný materiál
  • Hutný materiál
  • Elektroinštalačný materiál
  • Sanita
  • Keramika a doplnky
  • Vodoinštalačný materiál
  • Betonárske výrobky
  • Železiarsky tovar
  • Ochranné pracovné pomôcky
  • Farby a fasádne omietky

web    stavebniny Velke kapusany    tel

 

Dvere, okná, garážové brány -Drevoplast

Košice

Drevoplast, firma ktorá vám ponúka okná, dvere, garážové brány, sieťky. Pri výbere okien Vám radi pomôžu. Plastové okná sú v dnešnej dobe najžiadanejšie typy okien. Prezrite si typy okien,na webovej stránke www.drevoplast.eu. Hliníkové okná sa používajú nie len v komerčných a priemyslových výstavbách ale aj pri moderných novostavbách. V ponuke nájdete aj vchodové dvere ako aj interiérové dvere, ozdobné výplne. Je už len na Vás, ktoré si vyberiete. Navštívte firmu Drevoplast na Študentskej ulici v Košiciach.

Drevoplast     dvere Košice    garážové brány

Čapovaná EKO drogéria - Prešov

drogeria Presov

Ekodrogéria, obchod v meste Prešov, ktorá ponúka produkty vyrábané na rastlinnej báze z ľahko získateľných rastlinných surovín. Nakúpite sprchové gély, šampóny, mydlá, pracie gély, aviváže, čistiace prostriedky. Naše produkty su volne rozložiteľné v prírode, preto šetrné k životnému prostrediu. Aby sme boli ešte šetrnejším, rozhodli sme sa naše produkty čapovať. Zákazníci si prinesú vlastné fľaše, alebo si nosia fľaše zakúpené u nás,  do ktorých si opakovane čapujú ich obľúbené produkty. Vďaka tomuto spôsobu predaja nemusí zákazník PLATIŤ za reklamu a náklady na výrobu plastových fliaš. Opakovaným používaním plastových obalov taktiez znižujú dopad CO2 na náš ekosystém.

ekodrogeria   capovana drogeria      Presov

Rapas s.r.o. - predaj a servis záhradnej a lesnej techniky

Záhradná technika Michalovce

Predaj a servis záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej techniky: kosačky,píly,kultivátory,krovinorezy, motorové píly. Náhradné diely a servis vám zabezpečí firma Rapas v meste Michalovce. Aby vaše stroje fungovali bezproblémov, odporúčame vám navštíviť predajňu na Zemplínskej v Michalovciach, kde nájdete predaj a servis záhradnej a lesnej techniky pod jednou strechou. Záručný a pozáručný servis, profesionalita a odborný servis. To je krédom firmy Rapas, ktorá bola založená v roku 2015 ako rodinná firma. Komplexné služby a prijatelné ceny, vďaka ktorým vedia pomôcť domácim hobby majstrám ale aj pre profesionálov.

Rapas   Záhradná technika Michalovce   Predaj záhradnej techniky     servis záhradnej techniky Michalovce

 

Royal Garden - záhradníctvo v Košiciach

Záhradníctvo Košice

ROYAL GARDEN NA BARČIANSKEJ ULICI V KOŠICIACH, KDE NA VÁS ČAKÁ BOHATÁ PONUKA VŠETKÉHO POTREBNÉHO PRE VAŠU ZÁHRADU! MÔŽETE SI VYBERAŤ ZO ŠIROKÉHO SORTIMENTU OKRASNÝCH AJ ÚŽITKOVÝCH RASTLÍN, PRÍPRAVKOV NA ICH OCHRANU, SUBSTRÁTOV, HNOJÍV, POMÔCOK NA PESTOVANIE I STAROSTLIVOSŤ O VAŠU ZELEŇ. Máme to najlepšie pre Vašu záhradu v každom ročnom období! Hneď ako na jar povolia mrazy, nájdete u nás množstvo osív, cibuliek a sadeníc kvetín, byliniek i zeleniny, spolu s príslušenstvom pre výsev a výsadbu. Samozrejmosťou je sezóna ovocných stromov tradičných i netradičných druhov. Keď príde leto, naša predajňa rozkvitá tými najkrajšími letničkami a trvalkami, z ktorých si vyberie naozaj každý. Jeseň znova patrí najmä výsadbe ovocných stromov a cibuliek okrasných kvetín. Taktiež u nás nájdete pestrý dušičkový sortiment. Na konci roku prichádzajú Vianoce. Tú pravú atmosféru vytvárajú živé stromčeky, ligotavé ozdoby a teplé svetlo sviečok. To všetko na jednom mieste - u nás.

záhradníctvo    Košice    Royal Garden

Sweet Dreams Adri - bytový textil, dekorácie a doplnky

Bytový textil

Hand made obchod Sweet Dreams v Košiciach vám ponúka na predaj bytový textil, posteľné obliečky, deky s rôznymi motívmi, ručne robené vankúše, produkty vyrábané na Slovensku. Výrobky, textilné doplnky z obchodu Sweet Dreams robia z vášho domova útulné miesto. Objavte jedinečné čaro bytového textilu, vneste do interiéru trochu tepla. Ručne vyrobené Slovenské výrobky. Nájdete nás v OC Tip-Top v Košiciach.

Dekorácie   obliečky    vankúše

Autolaky - miešanie farieb v meste Michalovce

miešanie farieb Michalovce

Potrebujete namiešať autolak na Vaše auto? Firmu Rako Car nájdete v meste Michalovce. Špecializujú sa na miešanie autolakov, a plnením autolakov do spreja. Miešanie farieb podľa čísla odtieňa alebo podľa typu a roku výroby. Ponúkajú profesionálny prístup a kvalitu. Hladké, metalické a perleťové farby, to všetko nájdete v Rako Car Michalovce. Spreje sú vhodné na drobné opravy, dizajnovanie, pre profíkov ale aj pre amatérov.

 Rako Car    Autolaky     

Tip Optika - očná optika v Košiciach

optika Košice

Nájdete nás v OC Tip Top v Košiciach. Našim zákazníkom ponúkame štýlové okuliarové rámy svetových značiek, vysokokvalitné okuliarové šošovky, služby optometrie a to všetko za skvelé ceny! Každému zákazníkovi venujeme maximálnu starostlivosť a profesionálny prístup. Navštívte nás v OC Tip Top a vyberte si z našej ponuky okuliarových rámov, alebo okuliarových šošoviek od distribútorov a výrobcov najvyššej kvality.

Tip optika Košice   očná optika   Košice

Krásne záhrady - záhradníctvo v meste Michalovce

Záhradníctvo Michalovce

Sme rodinné záhradníctvo s niekoľkoročnou tradíciou, nájdete nás v meste Michalovce. Zakladáme si na férovom a profesionálnom prístupe k našim zákazníkom. V našom obchode vám ponúkame bohatý výber kvalitných a zdravých rastlín za férové ceny. Rastliny pochádzajú z našej vlastnej ako aj zo zahraničnej produkcie. Veľmi radi vám dáme rady a tipy ako vytvoriť a starať sa o svoju záhradu. V našom záhradnom centre vám ponúkame: široký sortiment ovocných stromov a exotických rastlín, drobné ovocie,kvalitné ihličnaté a listnaté stromy, bonsaje, sklaničky, vodné rastliny, trvalky, letničky, bylinky, kvalitné pôdne substráty, mulčovacia kôra, textílie-tkané,netkané a tieniace, kamenivo a dlažba na záhradu a terasu, prírodné a umelé hnojivá a postreky, jazierka, fontány a záhradné konštrukcie, svetelná technika do záhrad a dekorácie. Venujeme sa tiež realizácii záhrad a poradenstvu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám môžeme ponúknuť krásne a praktické riešenie, šité na mieru vám a vašej záhrade. Ponúkame vám komplexné služby od vypracovania návrhu až po konečnú realizáciu. Naše služby zahŕňajú terénne úpravy, výsadbu zelene, realizácie chodníkov a oplotenia, kladenie trávnikových kobercov a výsev trávnika, inštaláciu závlahových systémov a vytvorenie jazierok. Do vašej záhrady môžeme tiež zabezpečiť záhradné konštrukcie, ohniská, fontány a svetelnú techniku. Zabezpečíme pre vás ošetrenie stromov či kríkov, ako aj revitalizáciu starých záhrad. Máme skúsenosti s malými aj väčšími záhradami a následné poradenstvo je samozrejmosťou.

Krásne záhrady     Krásne záhrady Michalovce    záhradkárske centrum

Vodoinštalačný materiál Michalovce - Vodár Kopčanský

vodár Michalovce

Široký sortiment vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu nájdete v obchode u vodára na Jaroslawskej ulici v Michalovciach. Kompletná ponuka vodoinštalačného materiálu pre váš projekt akýchkoľvek rozmerov. Odborná pomoc vďaka dlhoročným skúsenostiam vám poskytne sám majiteľ obchodu, kde nájdete produkty: čerpadlá, sifóny, vodovodné batérie, vodoinštalačný materiál, produkty pre sanitu, fitingy, tesnenia, sortiment pre kúrenie. Odborná pomoc a profesionalita. Všetko nájdete v obchode u vodára v Michalovciach.

vodár Michalovce    vodárenské materiály

Kancelárske a školské potreby v meste Veľké Kapušany

Kancelárske potreby Veľké Kapušany

Obchod A&L Office v meste Veľké Kapušany na Hlavnej ulici je papierníctvo v ktorom nájdete širokú ponuku pomôcok pre žiakov, kancelárskych a papierníckych potrieb. Široká ponuka produktov pre každú kanceláriu. Zakladače, obálky, papiere A4 a iné. Široký sortiment tovaru pre všetkých,od školákov po podnikateľov, kopírovanie, výroba pečiatok, tlač a viazanie diplomoviek, výroba pečiatok.

Veľké Kapušany   Papierníctvo     kancelárske potreby

1 Day - obchod v meste Kráľovský Chlmec

Alkohol v meste Kráľovský Chlmec

Naše poslanie je dlhodobo uspokojovať potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného, širokého sortimentu tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu, s odborným poradenstvom a pridanou hodnotou. Náš obchod je zameraný ako darčeková predajňa na alkoholické a nealkoholické nápoje, cukrovinky a tiež aj tabakový tovar. Všetky dostupné značky alkoholu, široký sortiment vína a destilátov. Obdarte svojich blízkych, známych či obchodných partnerov originálnym darčekom. Ponúkame vám darčekový kôš podľa vlastného výberu pre pána, dámu či dieťa. A aby ste mohli zavolať svojim blízkym, ponúkame aj dobíjanie kreditov mobilných operátorov O2, Easy, Prima a FunFón.

Alkohol a nealko Kráľovský Chlmec     obchod s predajom alkoholu a nealko nápojov

Liskaiová - darčekové predmety

darčekové predmety Kráľovský Chlmec

Novootvorený obchod v meste Kráľovský Chlmec vám ponúka darčekové predmety, široký sortiment darčekov pre malých aj veľkých k narodeninám, k meninám, z lásky alebo len tak pre potešenie, milé hrnčeky, vázy, lampy, pekné dekoračné predmety, dekorácie do domu, pestrý výber darčekov z dreva... Tak mrknite na to a nájdite ten správny darček. Skvelé darčeky, ktoré nenájdeš všade.

darčeky Kráľovský Chlmec   dekoračné predmety

Raj Zvierat v meste Kráľovský Chlmec

chovateľské potreby Kráľovský Chlmec

Chovateľské potreby Raj zvierat nájdete v meste Kráľovský Chlmec v okrese Trebišov. Granule pre psy, krmivá pre mačky, konzervy, pelechy, škrabadlá, akváriá, akvárijná technika, všetko pre hlodavce, vtáky a ostatných miláčikov zvieracej ríše. Obchod s chovateľskými potrebami Raj zvierat je to pravé pre Vášho maznáčika, v obchode kúpite najlacnejšie vysoko kvalitné, zdravé, lacné krmivá. Krmne zmesi pre hospodárske zvieratá a doplnky, koncentráty, napájačky a podobne.

chovateľské potreby v meste Kráľovský Chlmec   Raj zvierat obchod v meste Kráľovský Chlmec

Starosel - veľkoobchod a maloobchod

Starosel Vína a destiláty

Veľkoobchod a maloobchod vín a destilátov Starosel sa nachádza v meste Michalovce na Priemyselnej ulici. Ponúka vám červené víno, biele víno, ružové a Cuveé víno: Starosel Sauvignion Blanc, Starosel Chardonnay, Starosel Muscat, Starosel Rose, Starosel Merlot, Starosel Cabernet Sauvignon, Sirah Starosel, Mavrut Starosel, Millesime Starosel a destiláty Starosel Hruškovica, Starosel Hroznovica a Hroznovica Muškátová.

Biele víno    červené víno   ružové víno     Starosel

NATEX - obchod s nábytkom

Natex

Obchod Natex ponúka nábytok, koberce, PVC krytiny - linoleá, nábytkové látky, skladovanie nábytku. V našom eshope nájdete sedacie súpravy, kuchyne a jedálne, spálňový nábytok, kúpelňový nábytok, detský nábytok, pohovky, kancelársky nábytok, predsiene, komody a bytové doplnky. Vstavané skrine a kuchynské linky na mieru s 3d vizualizáciou.

Natex nábytok     Natex nábytok   Natex nabytok    

Zelomix - ovocie,zelenina a maďarské potraviny

zelovoc Kralovsky Chlmec

Novootverený zelovoc Zelomix v meste Kráľovský Chlmec, kde vždy nájdete čerstvé ovocie a zeleniny. Ste zvyknutí chodiť s každým problémom k lekárovi? Užívate veľa liekov, ale máte pocit, že vám to nijako nepomáha? A čo skúsiť prírodné lieky, ktoré sa ukrývajú v zelenine a ovocií? My vám ponúkame vždy čerstvé ovocie a zeleniny. Rozšírili sme našu ponuku aj o rozličný tovar. Vyberte si z našej ponuky. Veľký výber za najňižšie ceny. Ochutnajte našu ponuku kvalitného ovocia a zeleniny.

zelovoc Kráľovský Chlmec  vždy čerstvé ovocie a zeleniny v meste Kráľovský Chlmec    Tel

Potraviny Flóra v meste Veľké Kapušany

Potraviny Flóra v meste Veľké Kapušany

Potraviny Flóra vám ponúka širokú škálu potravín v meste Veľké Kapušany a ponúkajú aj online predaj. Môžte si objednať čerstvé a kvalitné potraviny už aj z pohodlia domova. Prinášajú zdravé a kvalitné potraviny priamo k vám domov, pečivá, zeleniny, ovocie, mäso, nápoje, sladkosti, trvanlivé potraviny, drogériu. Ponúkajú rýchly a pohodlní nákup pre tých, pre ktorých je ťažké dopraviť do kamennej predajne alebo sú v časovej tiesni.

Online potraviny Flóra  potraviny Flóra Veľké Kapušany  online potraviny

Stavebné centrum s.r.o. v obci Čerhov

Stavebniny v obci Čerhov

Stavebníctvo v Čerhove

Široký a kompletný výber materiálov a náradia pre vaše stavby, kúpeľne a záhrady. Prioritnou a hlavnou činnosťou je predaj stavebného materiálu, od základov až po strechu. Firma sprostredkováva všetko potrebné na realizáciu stavebného projektu – od poradenstva, vytvorenia projektu, cez dodanie stavebného materiálu a strojov, až po samotnú realizáciu stavby. Murárske práce, sadrokartónové práce, pokladacie a obkladacie práce, vnútorné rekonštrukčné práce.

Stavebniny    stavebný materiál 

Maxshop - chovatelské potreby v meste Kraľovský Chlmec

chovatelské potreby Kráľovský Chlmec

Chceme sa postarať nielen o Vás a Vašu záhradu, ale aj o Vašich štvornohých kamarátov. Sami sme majitelia psov a mačiek a vieme, aké je dôležité zdravie zvierat. Preto vám ponúkame širokú škálu chovatelských potrieb, či už krmivo pre psov a mačiek tak aj misky a krmítka, obojky, maškrty, produkty pre hygienu vašich miláčikov. Nájdete nás v meste Kráľovský Chlmec v okrese Trebišov ale môžete objednať aj prostredníctvom nášho eshopu.

MAXshop eshop  Maxshop Kráľovský Chlmec  krmivo

Potraviny v meste Čierna nad Tisou

potraviny Cierna nad Tisou

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti