Obchody a veľkoobchod

Krásne záhrady - záhradníctvo v meste Michalovce

Záhradníctvo Michalovce

Sme rodinné záhradníctvo s niekoľkoročnou tradíciou, nájdete nás v meste Michalovce. Zakladáme si na férovom a profesionálnom prístupe k našim zákazníkom. V našom obchode vám ponúkame bohatý výber kvalitných a zdravých rastlín za férové ceny. Rastliny pochádzajú z našej vlastnej ako aj zo zahraničnej produkcie. Veľmi radi vám dáme rady a tipy ako vytvoriť a starať sa o svoju záhradu. V našom záhradnom centre vám ponúkame: široký sortiment ovocných stromov a exotických rastlín, drobné ovocie,kvalitné ihličnaté a listnaté stromy, bonsaje, sklaničky, vodné rastliny, trvalky, letničky, bylinky, kvalitné pôdne substráty, mulčovacia kôra, textílie-tkané,netkané a tieniace, kamenivo a dlažba na záhradu a terasu, prírodné a umelé hnojivá a postreky, jazierka, fontány a záhradné konštrukcie, svetelná technika do záhrad a dekorácie. Venujeme sa tiež realizácii záhrad a poradenstvu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám môžeme ponúknuť krásne a praktické riešenie, šité na mieru vám a vašej záhrade. Ponúkame vám komplexné služby od vypracovania návrhu až po konečnú realizáciu. Naše služby zahŕňajú terénne úpravy, výsadbu zelene, realizácie chodníkov a oplotenia, kladenie trávnikových kobercov a výsev trávnika, inštaláciu závlahových systémov a vytvorenie jazierok. Do vašej záhrady môžeme tiež zabezpečiť záhradné konštrukcie, ohniská, fontány a svetelnú techniku. Zabezpečíme pre vás ošetrenie stromov či kríkov, ako aj revitalizáciu starých záhrad. Máme skúsenosti s malými aj väčšími záhradami a následné poradenstvo je samozrejmosťou.

Krásne záhrady     Krásne záhrady Michalovce    záhradkárske centrum

Starosel - veľkoobchod a maloobchod

Starosel Vína a destiláty

Veľkoobchod a maloobchod vín a destilátov Starosel sa nachádza v meste Michalovce na Priemyselnej ulici. Ponúka vám červené víno, biele víno, ružové a Cuveé víno: Starosel Sauvignion Blanc, Starosel Chardonnay, Starosel Muscat, Starosel Rose, Starosel Merlot, Starosel Cabernet Sauvignon, Sirah Starosel, Mavrut Starosel, Millesime Starosel a destiláty Starosel Hruškovica, Starosel Hroznovica a Hroznovica Muškátová.

Biele víno    červené víno   ružové víno     Starosel

Kancelárske a školské potreby v meste Veľké Kapušany

Kancelárske potreby Veľké Kapušany

Obchod A&L Office v meste Veľké Kapušany na Hlavnej ulici je papierníctvo v ktorom nájdete širokú ponuku pomôcok pre žiakov, kancelárskych a papierníckych potrieb. Široká ponuka produktov pre každú kanceláriu. Zakladače, obálky, papiere A4 a iné. Široký sortiment tovaru pre všetkých,od školákov po podnikateľov, kopírovanie, výroba pečiatok, tlač a viazanie diplomoviek, výroba pečiatok.

Veľké Kapušany   Papierníctvo     kancelárske potreby

1 Day - obchod v meste Kráľovský Chlmec

Alkohol v meste Kráľovský Chlmec

Naše poslanie je dlhodobo uspokojovať potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného, širokého sortimentu tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu, s odborným poradenstvom a pridanou hodnotou. Náš obchod je zameraný ako darčeková predajňa na alkoholické a nealkoholické nápoje, cukrovinky a tiež aj tabakový tovar. Všetky dostupné značky alkoholu, široký sortiment vína a destilátov. Obdarte svojich blízkych, známych či obchodných partnerov originálnym darčekom. Ponúkame vám darčekový kôš podľa vlastného výberu pre pána, dámu či dieťa. A aby ste mohli zavolať svojim blízkym, ponúkame aj dobíjanie kreditov mobilných operátorov O2, Easy, Prima a FunFón.

Alkohol a nealko Kráľovský Chlmec     obchod s predajom alkoholu a nealko nápojov

Liskaiová - darčekové predmety

darčekové predmety Kráľovský Chlmec

Novootvorený obchod v meste Kráľovský Chlmec vám ponúka darčekové predmety, široký sortiment darčekov pre malých aj veľkých k narodeninám, k meninám, z lásky alebo len tak pre potešenie, milé hrnčeky, vázy, lampy, pekné dekoračné predmety, dekorácie do domu, pestrý výber darčekov z dreva... Tak mrknite na to a nájdite ten správny darček. Skvelé darčeky, ktoré nenájdeš všade.

darčeky Kráľovský Chlmec   dekoračné predmety

NATEX - obchod s nábytkom

Natex

Obchod Natex ponúka nábytok, koberce, PVC krytiny - linoleá, nábytkové látky, skladovanie nábytku. V našom eshope nájdete sedacie súpravy, kuchyne a jedálne, spálňový nábytok, kúpelňový nábytok, detský nábytok, pohovky, kancelársky nábytok, predsiene, komody a bytové doplnky. Vstavané skrine a kuchynské linky na mieru s 3d vizualizáciou.

Natex nábytok     Natex nábytok   Natex nabytok    

Raj Zvierat v meste Kráľovský Chlmec

chovateľské potreby Kráľovský Chlmec

Chovateľské potreby Raj zvierat nájdete v meste Kráľovský Chlmec v okrese Trebišov. Granule pre psy, krmivá pre mačky, konzervy, pelechy, škrabadlá, akváriá, akvárijná technika, všetko pre hlodavce, vtáky a ostatných miláčikov zvieracej ríše. Obchod s chovateľskými potrebami Raj zvierat je to pravé pre Vášho maznáčika, v obchode kúpite najlacnejšie vysoko kvalitné, zdravé, lacné krmivá. Krmne zmesi pre hospodárske zvieratá a doplnky, koncentráty, napájačky a podobne.

chovateľské potreby v meste Kráľovský Chlmec   Raj zvierat obchod v meste Kráľovský Chlmec

Zelomix - ovocie,zelenina a maďarské potraviny

zelovoc Kralovsky Chlmec

Novootverený zelovoc Zelomix v meste Kráľovský Chlmec, kde vždy nájdete čerstvé ovocie a zeleniny. Ste zvyknutí chodiť s každým problémom k lekárovi? Užívate veľa liekov, ale máte pocit, že vám to nijako nepomáha? A čo skúsiť prírodné lieky, ktoré sa ukrývajú v zelenine a ovocií? My vám ponúkame vždy čerstvé ovocie a zeleniny. Rozšírili sme našu ponuku aj o rozličný tovar. Vyberte si z našej ponuky. Veľký výber za najňižšie ceny. Ochutnajte našu ponuku kvalitného ovocia a zeleniny.

zelovoc Kráľovský Chlmec  vždy čerstvé ovocie a zeleniny v meste Kráľovský Chlmec    Tel

Potraviny Flóra v meste Veľké Kapušany

Potraviny Flóra v meste Veľké Kapušany

Potraviny Flóra vám ponúka širokú škálu potravín v meste Veľké Kapušany a ponúkajú aj online predaj. Môžte si objednať čerstvé a kvalitné potraviny už aj z pohodlia domova. Prinášajú zdravé a kvalitné potraviny priamo k vám domov, pečivá, zeleniny, ovocie, mäso, nápoje, sladkosti, trvanlivé potraviny, drogériu. Ponúkajú rýchly a pohodlní nákup pre tých, pre ktorých je ťažké dopraviť do kamennej predajne alebo sú v časovej tiesni.

Online potraviny Flóra  potraviny Flóra Veľké Kapušany  online potraviny

Stavebné centrum s.r.o. v obci Čerhov

Stavebniny v obci Čerhov

Stavebníctvo v Čerhove

Široký a kompletný výber materiálov a náradia pre vaše stavby, kúpeľne a záhrady. Prioritnou a hlavnou činnosťou je predaj stavebného materiálu, od základov až po strechu. Firma sprostredkováva všetko potrebné na realizáciu stavebného projektu – od poradenstva, vytvorenia projektu, cez dodanie stavebného materiálu a strojov, až po samotnú realizáciu stavby. Murárske práce, sadrokartónové práce, pokladacie a obkladacie práce, vnútorné rekonštrukčné práce.

Stavebniny    stavebný materiál 

Maxshop - chovatelské potreby v meste Kraľovský Chlmec

chovatelské potreby Kráľovský Chlmec

Chceme sa postarať nielen o Vás a Vašu záhradu, ale aj o Vašich štvornohých kamarátov. Sami sme majitelia psov a mačiek a vieme, aké je dôležité zdravie zvierat. Preto vám ponúkame širokú škálu chovatelských potrieb, či už krmivo pre psov a mačiek tak aj misky a krmítka, obojky, maškrty, produkty pre hygienu vašich miláčikov. Nájdete nás v meste Kráľovský Chlmec v okrese Trebišov ale môžete objednať aj prostredníctvom nášho eshopu.

MAXshop eshop  Maxshop Kráľovský Chlmec  krmivo

Potraviny v meste Čierna nad Tisou

potraviny Cierna nad Tisou

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy