Obchody a veľkoobchod

Dvere, okná, garážové brány -Drevoplast

Košice

Drevoplast, firma ktorá vám ponúka okná, dvere, garážové brány, sieťky. Pri výbere okien Vám radi pomôžu. Plastové okná sú v dnešnej dobe najžiadanejšie typy okien. Prezrite si typy okien,na webovej stránke www.drevoplast.eu. Hliníkové okná sa používajú nie len v komerčných a priemyslových výstavbách ale aj pri moderných novostavbách. V ponuke nájdete aj vchodové dvere ako aj interiérové dvere, ozdobné výplne. Je už len na Vás, ktoré si vyberiete. Navštívte firmu Drevoplast na Študentskej ulici v Košiciach.

Drevoplast     dvere Košice    garážové brány

Čapovaná EKO drogéria - Prešov

drogeria Presov

Ekodrogéria, obchod v meste Prešov, ktorá ponúka produkty vyrábané na rastlinnej báze z ľahko získateľných rastlinných surovín. Nakúpite sprchové gély, šampóny, mydlá, pracie gély, aviváže, čistiace prostriedky. Naše produkty su volne rozložiteľné v prírode, preto šetrné k životnému prostrediu. Aby sme boli ešte šetrnejším, rozhodli sme sa naše produkty čapovať. Zákazníci si prinesú vlastné fľaše, alebo si nosia fľaše zakúpené u nás,  do ktorých si opakovane čapujú ich obľúbené produkty. Vďaka tomuto spôsobu predaja nemusí zákazník PLATIŤ za reklamu a náklady na výrobu plastových fliaš. Opakovaným používaním plastových obalov taktiez znižujú dopad CO2 na náš ekosystém.

ekodrogeria   capovana drogeria      Presov

Rapas s.r.o. - predaj a servis záhradnej a lesnej techniky

Záhradná technika Michalovce

Predaj a servis záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej techniky: kosačky,píly,kultivátory,krovinorezy, motorové píly. Náhradné diely a servis vám zabezpečí firma Rapas v meste Michalovce. Aby vaše stroje fungovali bezproblémov, odporúčame vám navštíviť predajňu na Zemplínskej v Michalovciach, kde nájdete predaj a servis záhradnej a lesnej techniky pod jednou strechou. Záručný a pozáručný servis, profesionalita a odborný servis. To je krédom firmy Rapas, ktorá bola založená v roku 2015 ako rodinná firma. Komplexné služby a prijatelné ceny, vďaka ktorým vedia pomôcť domácim hobby majstrám ale aj pre profesionálov.

Rapas   Záhradná technika Michalovce   Predaj záhradnej techniky     servis záhradnej techniky Michalovce

 

Royal Garden - záhradníctvo v Košiciach

Záhradníctvo Košice

ROYAL GARDEN NA BARČIANSKEJ ULICI V KOŠICIACH, KDE NA VÁS ČAKÁ BOHATÁ PONUKA VŠETKÉHO POTREBNÉHO PRE VAŠU ZÁHRADU! MÔŽETE SI VYBERAŤ ZO ŠIROKÉHO SORTIMENTU OKRASNÝCH AJ ÚŽITKOVÝCH RASTLÍN, PRÍPRAVKOV NA ICH OCHRANU, SUBSTRÁTOV, HNOJÍV, POMÔCOK NA PESTOVANIE I STAROSTLIVOSŤ O VAŠU ZELEŇ. Máme to najlepšie pre Vašu záhradu v každom ročnom období! Hneď ako na jar povolia mrazy, nájdete u nás množstvo osív, cibuliek a sadeníc kvetín, byliniek i zeleniny, spolu s príslušenstvom pre výsev a výsadbu. Samozrejmosťou je sezóna ovocných stromov tradičných i netradičných druhov. Keď príde leto, naša predajňa rozkvitá tými najkrajšími letničkami a trvalkami, z ktorých si vyberie naozaj každý. Jeseň znova patrí najmä výsadbe ovocných stromov a cibuliek okrasných kvetín. Taktiež u nás nájdete pestrý dušičkový sortiment. Na konci roku prichádzajú Vianoce. Tú pravú atmosféru vytvárajú živé stromčeky, ligotavé ozdoby a teplé svetlo sviečok. To všetko na jednom mieste - u nás.

záhradníctvo    Košice    Royal Garden

Sweet Dreams Adri - bytový textil, dekorácie a doplnky

Bytový textil

Hand made obchod Sweet Dreams v Košiciach vám ponúka na predaj bytový textil, posteľné obliečky, deky s rôznymi motívmi, ručne robené vankúše, produkty vyrábané na Slovensku. Výrobky, textilné doplnky z obchodu Sweet Dreams robia z vášho domova útulné miesto. Objavte jedinečné čaro bytového textilu, vneste do interiéru trochu tepla. Ručne vyrobené Slovenské výrobky. Nájdete nás v OC Tip-Top v Košiciach.

Dekorácie   obliečky    vankúše

Autolaky - miešanie farieb v meste Michalovce

miešanie farieb Michalovce

Potrebujete namiešať autolak na Vaše auto? Firmu Rako Car nájdete v meste Michalovce. Špecializujú sa na miešanie autolakov, a plnením autolakov do spreja. Miešanie farieb podľa čísla odtieňa alebo podľa typu a roku výroby. Ponúkajú profesionálny prístup a kvalitu. Hladké, metalické a perleťové farby, to všetko nájdete v Rako Car Michalovce. Spreje sú vhodné na drobné opravy, dizajnovanie, pre profíkov ale aj pre amatérov.

 Rako Car    Autolaky     

Tip Optika - očná optika v Košiciach

optika Košice

Nájdete nás v OC Tip Top v Košiciach. Našim zákazníkom ponúkame štýlové okuliarové rámy svetových značiek, vysokokvalitné okuliarové šošovky, služby optometrie a to všetko za skvelé ceny! Každému zákazníkovi venujeme maximálnu starostlivosť a profesionálny prístup. Navštívte nás v OC Tip Top a vyberte si z našej ponuky okuliarových rámov, alebo okuliarových šošoviek od distribútorov a výrobcov najvyššej kvality.

Tip optika Košice   očná optika   Košice

Krásne záhrady - záhradníctvo v meste Michalovce

Záhradníctvo Michalovce

Sme rodinné záhradníctvo s niekoľkoročnou tradíciou, nájdete nás v meste Michalovce. Zakladáme si na férovom a profesionálnom prístupe k našim zákazníkom. V našom obchode vám ponúkame bohatý výber kvalitných a zdravých rastlín za férové ceny. Rastliny pochádzajú z našej vlastnej ako aj zo zahraničnej produkcie. Veľmi radi vám dáme rady a tipy ako vytvoriť a starať sa o svoju záhradu. V našom záhradnom centre vám ponúkame: široký sortiment ovocných stromov a exotických rastlín, drobné ovocie,kvalitné ihličnaté a listnaté stromy, bonsaje, sklaničky, vodné rastliny, trvalky, letničky, bylinky, kvalitné pôdne substráty, mulčovacia kôra, textílie-tkané,netkané a tieniace, kamenivo a dlažba na záhradu a terasu, prírodné a umelé hnojivá a postreky, jazierka, fontány a záhradné konštrukcie, svetelná technika do záhrad a dekorácie. Venujeme sa tiež realizácii záhrad a poradenstvu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám môžeme ponúknuť krásne a praktické riešenie, šité na mieru vám a vašej záhrade. Ponúkame vám komplexné služby od vypracovania návrhu až po konečnú realizáciu. Naše služby zahŕňajú terénne úpravy, výsadbu zelene, realizácie chodníkov a oplotenia, kladenie trávnikových kobercov a výsev trávnika, inštaláciu závlahových systémov a vytvorenie jazierok. Do vašej záhrady môžeme tiež zabezpečiť záhradné konštrukcie, ohniská, fontány a svetelnú techniku. Zabezpečíme pre vás ošetrenie stromov či kríkov, ako aj revitalizáciu starých záhrad. Máme skúsenosti s malými aj väčšími záhradami a následné poradenstvo je samozrejmosťou.

Krásne záhrady     Krásne záhrady Michalovce    záhradkárske centrum

Vodoinštalačný materiál Michalovce - Vodár Kopčanský

vodár Michalovce

Široký sortiment vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu nájdete v obchode u vodára na Jaroslawskej ulici v Michalovciach. Kompletná ponuka vodoinštalačného materiálu pre váš projekt akýchkoľvek rozmerov. Odborná pomoc vďaka dlhoročným skúsenostiam vám poskytne sám majiteľ obchodu, kde nájdete produkty: čerpadlá, sifóny, vodovodné batérie, vodoinštalačný materiál, produkty pre sanitu, fitingy, tesnenia, sortiment pre kúrenie. Odborná pomoc a profesionalita. Všetko nájdete v obchode u vodára v Michalovciach.

vodár Michalovce    vodárenské materiály

Kancelárske a školské potreby v meste Veľké Kapušany

Kancelárske potreby Veľké Kapušany

Obchod A&L Office v meste Veľké Kapušany na Hlavnej ulici je papierníctvo v ktorom nájdete širokú ponuku pomôcok pre žiakov, kancelárskych a papierníckych potrieb. Široká ponuka produktov pre každú kanceláriu. Zakladače, obálky, papiere A4 a iné. Široký sortiment tovaru pre všetkých,od školákov po podnikateľov, kopírovanie, výroba pečiatok, tlač a viazanie diplomoviek, výroba pečiatok.

Veľké Kapušany   Papierníctvo     kancelárske potreby

1 Day - obchod v meste Kráľovský Chlmec

Alkohol v meste Kráľovský Chlmec

Naše poslanie je dlhodobo uspokojovať potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného, širokého sortimentu tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu, s odborným poradenstvom a pridanou hodnotou. Náš obchod je zameraný ako darčeková predajňa na alkoholické a nealkoholické nápoje, cukrovinky a tiež aj tabakový tovar. Všetky dostupné značky alkoholu, široký sortiment vína a destilátov. Obdarte svojich blízkych, známych či obchodných partnerov originálnym darčekom. Ponúkame vám darčekový kôš podľa vlastného výberu pre pána, dámu či dieťa. A aby ste mohli zavolať svojim blízkym, ponúkame aj dobíjanie kreditov mobilných operátorov O2, Easy, Prima a FunFón.

Alkohol a nealko Kráľovský Chlmec     obchod s predajom alkoholu a nealko nápojov

Liskaiová - darčekové predmety

darčekové predmety Kráľovský Chlmec

Novootvorený obchod v meste Kráľovský Chlmec vám ponúka darčekové predmety, široký sortiment darčekov pre malých aj veľkých k narodeninám, k meninám, z lásky alebo len tak pre potešenie, milé hrnčeky, vázy, lampy, pekné dekoračné predmety, dekorácie do domu, pestrý výber darčekov z dreva... Tak mrknite na to a nájdite ten správny darček. Skvelé darčeky, ktoré nenájdeš všade.

darčeky Kráľovský Chlmec   dekoračné predmety

Raj Zvierat v meste Kráľovský Chlmec

chovateľské potreby Kráľovský Chlmec

Chovateľské potreby Raj zvierat nájdete v meste Kráľovský Chlmec v okrese Trebišov. Granule pre psy, krmivá pre mačky, konzervy, pelechy, škrabadlá, akváriá, akvárijná technika, všetko pre hlodavce, vtáky a ostatných miláčikov zvieracej ríše. Obchod s chovateľskými potrebami Raj zvierat je to pravé pre Vášho maznáčika, v obchode kúpite najlacnejšie vysoko kvalitné, zdravé, lacné krmivá. Krmne zmesi pre hospodárske zvieratá a doplnky, koncentráty, napájačky a podobne.

chovateľské potreby v meste Kráľovský Chlmec   Raj zvierat obchod v meste Kráľovský Chlmec

Starosel - veľkoobchod a maloobchod

Starosel Vína a destiláty

Veľkoobchod a maloobchod vín a destilátov Starosel sa nachádza v meste Michalovce na Priemyselnej ulici. Ponúka vám červené víno, biele víno, ružové a Cuveé víno: Starosel Sauvignion Blanc, Starosel Chardonnay, Starosel Muscat, Starosel Rose, Starosel Merlot, Starosel Cabernet Sauvignon, Sirah Starosel, Mavrut Starosel, Millesime Starosel a destiláty Starosel Hruškovica, Starosel Hroznovica a Hroznovica Muškátová.

Biele víno    červené víno   ružové víno     Starosel

NATEX - obchod s nábytkom

Natex

Obchod Natex ponúka nábytok, koberce, PVC krytiny - linoleá, nábytkové látky, skladovanie nábytku. V našom eshope nájdete sedacie súpravy, kuchyne a jedálne, spálňový nábytok, kúpelňový nábytok, detský nábytok, pohovky, kancelársky nábytok, predsiene, komody a bytové doplnky. Vstavané skrine a kuchynské linky na mieru s 3d vizualizáciou.

Natex nábytok     Natex nábytok   Natex nabytok    

Zelomix - ovocie,zelenina a maďarské potraviny

zelovoc Kralovsky Chlmec

Novootverený zelovoc Zelomix v meste Kráľovský Chlmec, kde vždy nájdete čerstvé ovocie a zeleniny. Ste zvyknutí chodiť s každým problémom k lekárovi? Užívate veľa liekov, ale máte pocit, že vám to nijako nepomáha? A čo skúsiť prírodné lieky, ktoré sa ukrývajú v zelenine a ovocií? My vám ponúkame vždy čerstvé ovocie a zeleniny. Rozšírili sme našu ponuku aj o rozličný tovar. Vyberte si z našej ponuky. Veľký výber za najňižšie ceny. Ochutnajte našu ponuku kvalitného ovocia a zeleniny.

zelovoc Kráľovský Chlmec  vždy čerstvé ovocie a zeleniny v meste Kráľovský Chlmec    Tel

Potraviny Flóra v meste Veľké Kapušany

Potraviny Flóra v meste Veľké Kapušany

Potraviny Flóra vám ponúka širokú škálu potravín v meste Veľké Kapušany a ponúkajú aj online predaj. Môžte si objednať čerstvé a kvalitné potraviny už aj z pohodlia domova. Prinášajú zdravé a kvalitné potraviny priamo k vám domov, pečivá, zeleniny, ovocie, mäso, nápoje, sladkosti, trvanlivé potraviny, drogériu. Ponúkajú rýchly a pohodlní nákup pre tých, pre ktorých je ťažké dopraviť do kamennej predajne alebo sú v časovej tiesni.

Online potraviny Flóra  potraviny Flóra Veľké Kapušany  online potraviny

Stavebné centrum s.r.o. v obci Čerhov

Stavebniny v obci Čerhov

Stavebníctvo v Čerhove

Široký a kompletný výber materiálov a náradia pre vaše stavby, kúpeľne a záhrady. Prioritnou a hlavnou činnosťou je predaj stavebného materiálu, od základov až po strechu. Firma sprostredkováva všetko potrebné na realizáciu stavebného projektu – od poradenstva, vytvorenia projektu, cez dodanie stavebného materiálu a strojov, až po samotnú realizáciu stavby. Murárske práce, sadrokartónové práce, pokladacie a obkladacie práce, vnútorné rekonštrukčné práce.

Stavebniny    stavebný materiál 

Maxshop - chovatelské potreby v meste Kraľovský Chlmec

chovatelské potreby Kráľovský Chlmec

Chceme sa postarať nielen o Vás a Vašu záhradu, ale aj o Vašich štvornohých kamarátov. Sami sme majitelia psov a mačiek a vieme, aké je dôležité zdravie zvierat. Preto vám ponúkame širokú škálu chovatelských potrieb, či už krmivo pre psov a mačiek tak aj misky a krmítka, obojky, maškrty, produkty pre hygienu vašich miláčikov. Nájdete nás v meste Kráľovský Chlmec v okrese Trebišov ale môžete objednať aj prostredníctvom nášho eshopu.

MAXshop eshop  Maxshop Kráľovský Chlmec  krmivo

Potraviny v meste Čierna nad Tisou

potraviny Cierna nad Tisou

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 dortmont

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.