Informácia a kontakt

Hladajte.sk

SEO Multi Box

KATALÓG FIRIEM HĽADAJTE

Je služba určená pre firmy predovšetkým zo Slovenska, z Maďarska a z Českej Republiky. Každý objednávateľ - majiteľ firmy / spoločnosti má možnosť sa pridať do Katalógu firiem s možnosťou rozhodnúť sa v ktorých pod- kategóriách si zverejní svoje údaje. Uverejnenie v katalógu je na dobu určitú jedného roka a je spoplatnená nízkym poplatkom. Zverejníme okrem Vami dodaného firemného loga aj krátke informácie Vášho firemného profilu / ako adresa, rôzne kontakty: telefónne číslo, e-mail, skype  atď., a aj  priamy preklik na Vašu web stránku, alebo FB stránku, video. Ak máte záujem Vašu firmu viac zviditeľniť, dávame možnosť na našej hlavnej stránke o zverejnenie firemného loga s preklikom na Vašu web stránku. Nezabudnite, že ak si budete niekedy chcieť informácie o Vašej firme upraviť (zmena adresy, telefónneho čísla, alebo iné) je nutné aby ste nás kontaktovali e-mailom na pomocpreteba.helpforyou.sk@gmail.com alebo na info@hladajte.sk Spojte vašu značku s nami. Buďte vizionár a zlepšite svoj imidž. Vaša firma bude plne vyhladávateľné cez Google vďaka SEO konfigurácií.

Súborom rôznych činností postaráme o to aby vás Google videl na zvolené klúčové slová a vaša firma mala umiestnenie v popredných priečkach vo vyhľadávačoch.

 

  • Google Moja Firma + SEO

  • Hladajte.sk + SEO

  • Fotky a bannerová kampaň

  • SEO linkbuilding

  • ON Page SEO technika

 

 

REKLAMA NA LCD

Ponúkame Vám zviditelniť vašu firmu aj formou reklamy na Lcd monitoroch v rôznych mestách. Monitory sú umiestnené vo výkladoch obchodných prevádzok v danom meste, ktorú vyberiete. Uverejnenie na LCD obrazovkách je na dobu určitú jedného roka a je spoplatnená nízkym poplatkom.

Lcd reklama

 

 

 

 

 

H      g      w  

Email:   pomocpreteba.helpforyou.sk@gmail.com

              info@hladajte.sk               

 

ďakujeme                                               

 

 Hladajte.sk - eshopy a firmy

 

rimsky hrniec

vývoz žúmp

stavebná činnosť HIRES

 

 stavebniny Veľké Kapušany

 

strechy okres Michalovce

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti